[SORU]One Plus One Lockscreen

Sponsorlu Bağlantılar

NorthWonder

Üye
    Konu Sahibi
[SORU]One Plus One Lockscreen
merhabalar arkadaşlar internette araştırma yaptım ve one plus one ın kilit ekranını yükledim
fakat tek sorun havadurumunu fahrenheit(*F) olarak gösteriyor ve arkaplan veya renk değiştirme olmuyor çok kullanışlı ve güzel bir kilit ekranı bu konuda zahmet olmazsa hocalarımızdan yardım istiyorum açıkcası uygulamayı geliştirirlerse çok yararlı olacağına inanıyorum app dosyasını alta koyacağım umarım ilginizi çeker :)

NOT=Dosya zip şeklindedir flashlanabilir

Teşekkürler....

YANLIZCA CM11 İÇİNDİR...

Son düzenleme:

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
acaba hangi cihazlarla uyumlu ve g3 ün knock code kilidini kullanıyorum ben (geçcekten basit ve güvenli)

• Beğen
Tepkiler: Anil-D

NorthWonder

Üye
    Konu Sahibi
İnternet sitesinden baktığımda yanlış hatırlamıyorsam bütün cm11 kullanan telefonlarla uyumla ama bi backup alın yınede

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
öncelikle bazı samsunglarda çalışıyor ve android 4.2.2 ve üzreri sürüm yüklü olmalı (root şart :(
kurulumu öncelikle basit bir model kilidi ayarlıyoruz daha sonra
google playdan xposed installerı indirin ve freamworku cihazınıza kurum yeniden açılınca linkini verdiğim apyı kuru (açmayın)
xposed modules den aktifleştirin ve uygulmaya(knock code) girin ve 2. sıradaki sekmeden kilidinizi ayarlayın ve isteğe bağlı olarak draw fill ve ya draw lines ı açın
draw fill = bastığınız dikdört geni bir anlık beyaz yapıyor eğer kapalı olursa hangi tuşlara bastığınız belli olmuyor
draw lines = ekranı 4 e bölüyor ama yarı saydam bir biçimde ve şık duruyor böylede kilidi girmeniz daha kolay olur
en son eniden başlatın ayarladığınız knock kdu girin ve kullanmaya başlayın 5 den fazla yanlış gireseniz 30 e blocklanırsınız ve yanlış bastığınızda ekrana 2 sn basılı tutulduğunda sıfırlanır(yani baştan girersiniz şöyle mesela 1 1 3 4 ken 1 1 1yaptınız yanlış girmemek için basılı tutun baştan girin )

NorthWonder

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle bazı samsunglarda çalışıyor ve android 4.2.2 ve üzreri sürüm yüklü olmalı (root şart :(
kurulumu öncelikle basit bir model kilidi ayarlıyoruz daha sonra
google playdan xposed installerı indirin ve freamworku cihazınıza kurum yeniden açılınca linkini verdiğim apyı kuru (açmayın)
xposed modules den aktifleştirin ve uygulmaya(knock code) girin ve 2. sıradaki sekmeden kilidinizi ayarlayın ve isteğe bağlı olarak draw fill ve ya draw lines ı açın
draw fill = bastığınız dikdört geni bir anlık beyaz yapıyor eğer kapalı olursa hangi tuşlara bastığınız belli olmuyor
draw lines = ekranı 4 e bölüyor ama yarı saydam bir biçimde ve şık duruyor böylede kilidi girmeniz daha kolay olur
en son eniden başlatın ayarladığınız knock kdu girin ve kullanmaya başlayın 5 den fazla yanlış gireseniz 30 e blocklanırsınız ve yanlış bastığınızda ekrana 2 sn basılı tutulduğunda sıfırlanır(yani baştan girersiniz şöyle mesela 1 1 3 4 ken 1 1 1yaptınız yanlış girmemek için basılı tutun baştan girin )
hocam peki benim konuda yapabileceğiniz birşey varmı ?

Üst Alt