Soru: Kablosuz Ağıma Bağlanan Bilgisayar yada Mobil Cihazlara Nasıl Mesaj Gönderebilirim?

• 13 Ağustos 2014
  • 941 Okunma
  • 16 Cevap

1. Mesaj gönderebilme özelliğini çok araştırdım ama bulamadım. Benim kablosuz bağlantımı kullanan kişilere mesaj (Uyarı vs) gönderebilmem, bence en başında eklenmesi gereken önemli bir özellik :O
    Sizler daha fazla bilgiye sahip olabileceğinizden size sormak istedim. Ne demişler, el elden üstündür :)

Yazan: UtkuGARIP
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Wifi adinı kisa bir yazı ile değiştirerek mesajı verebilirsin :)

LG ile gönderdi
    UpOneTR bunu beğendi.
  3. Mobil cihaz ile gönderdi
    UtkuGARIP, Buraxlive ve blsm_mr bunu beğendi.
  4. Ne içiyorsunuz lan siz, neyle besleniyorsunuz :D :D
    Balinaların nasıl çiftleştiğini yakından mı gördünüz?
    ---
    Wifi adını değiştirdiğimde diğerlerinin net kesilir mi panpa?

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. diğerlerini netten ayırmak istiyorsan tarayıcından modem ayarlarına girip de yapıyorsun ama snn modemde nasıl yapılır bilmediğimden anlatamıyorum :)

6. Öyle Bişey Yok Gibi Ama Neden Olmasınki Yada Belgelerini Fİlan Paylaşima Aç Oraya Not Yaz Görsünler.

7. hatta adamlara verdiğin net hızını bile yavaşlatabiliyorsun bnm dediğim yöntemle ;)

8. O Tüm Cihazlara Olsa Gerek Benim Modemde Teker Teker Yok

9. modemden atma var ama teker teker yavaşlatma var mı bilmiyorum ztn bn kullanmıyorum bu tarz şeyler yakınlarda bnm neti sömürecek kimse yok :eller:

10. Ben Rahatım Wifi Şifresini İsmine Yazdım Giren Girsin Zamanında Azmi Wifi Aradım Millette Çektiğimi Çekmesin Diye Açtım :agla2:

SoulsEagle bunu beğendi.
  11. Java sistemi için bir program ile tüm telefonlara mesaj gönderiliyor, Windows'ta böyle bi özelliğin bulunmaması...ilginç :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Bence mesaj ile uğraşma direk mac adresi filtrele giremesinler :)

13. Engellemek İstemiyorum, Sadece Basit Bir Yazı :O
    Yalnış Anlama Teslim Sana Değil Kardeşim

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. şifreni değiştir , bu işlemi yaptıktan sonra hal hatır sormayan komşuların hal hatır soruyorlar ise bil ki kullanıcılardandır o ara mesajını yüzüne ilet.

15. Gerçekten güzel bir öneri :-D Ama benim olayın çok farklı. Kablosuz ağıma sadece 1 kişi bağlanacak :) O yüzden mesaj göndermeyi bu kadar çok istiyorum :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. o zaman Sukut-u Hayal arkadaşın bahsettiği sistemi deneyebilirsin :):):) Koptum resmen adamlar whatsapp ın temelini oluşturmuş resmen @Sukut-u Hayal

17. Ulem Microsoft, birde artizlik yaparsın...

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
20/10/2018 - 09:51