Sorcerer Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

dejavu178

dejavu178

Üye
    Konu Sahibi
Sorcerer Nasıl Kullanılır?
Başlıktada belirttiğim gibi böyle bir programın olduğunu gördüm ve kullanmak istedim. Hangi oyunlarda kullanılır, en önemlisi nasıl kullanılır? Bunlar hakkında bilgi verebilecek olan var mı? Her yerde sadece download linki vardı. :(

geneluye

geneluye

Üye
boşver ya cheat hiç heyecan vermiyor ben uyumlu olduğunu sanmıyorum yeni oyunlarla bence zaman öldüreceğine oyunlardan zevk almaya bak

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ilk önce belirtmelliyim ki hileler oyunun heyecanını öldürür illa hile yapacağım diyorsan sen bilirsin.

Önce hile yapmak istediğin oyunu aç bir miktar oyna, Bunun sebebi yükseltmek istediğimiz para veya puanın başlangıçtan farklı olmasını sağlamak, Puan veya para bir miktar yükselince pause yap, oyunu arka plana at ve sorcereri çalıştır.

Seçenek/ data control/ select applicaton sıralamasını uygula
çıkan listeden oyunun ismini işaretle.
Ana ekrana döner, tekrar seçenek/ Exact search tıkla

Enter value yazan bir ekran çıkar. Buraya oyunda değiştirmek istediğin paranın veya puanın oyundaki halini gir. 500 ise 500 yaz

Çıkan listede Auto matching seç, Şimdi önüne liste çıkacak, çıkan liste ne kadar az ise işin o kadar kolay.

1 adette çıkabilir 10 adette :D

oyunu oynayıp para veya puanını ne kadar arttırırsan bu liste o kadar az olur.

Listeyi en başından itibaren tek tek
seç / data control/ modify value de

çıkan yere yeni puanı veya parayı yaz tamamdır.

Artık oyuna yeni puanı veya paranla devam edebilirsin

- - - Eklendi - - -

sorcerer millcity gibi para ve levelin kombinasyonlu bir şekilde arttığı oyunlarda işe yaramaz veya o kombinasyonu yakalayıp ikisini beraber düzenlemelisin

dejavu178

dejavu178

Üye
    Konu Sahibi
ilk önce belirtmelliyim ki hileler oyunun heyecanını öldürür illa hile yapacağım diyorsan sen bilirsin.

Önce hile yapmak istediğin oyunu aç bir miktar oyna, Bunun sebebi yükseltmek istediğimiz para veya puanın başlangıçtan farklı olmasını sağlamak, Puan veya para bir miktar yükselince pause yap, oyunu arka plana at ve sorcereri çalıştır.

Seçenek/ data control/ select applicaton sıralamasını uygula
çıkan listeden oyunun ismini işaretle.
Ana ekrana döner, tekrar seçenek/ Exact search tıkla

Enter value yazan bir ekran çıkar. Buraya oyunda değiştirmek istediğin paranın veya puanın oyundaki halini gir. 500 ise 500 yaz

Çıkan listede Auto matching seç, Şimdi önüne liste çıkacak, çıkan liste ne kadar az ise işin o kadar kolay.

1 adette çıkabilir 10 adette :D

oyunu oynayıp para veya puanını ne kadar arttırırsan bu liste o kadar az olur.

Listeyi en başından itibaren tek tek
seç / data control/ modify value de

çıkan yere yeni puanı veya parayı yaz tamamdır.

Artık oyuna yeni puanı veya paranla devam edebilirsin

- - - Eklendi - - -

sorcerer millcity gibi para ve levelin kombinasyonlu bir şekilde arttığı oyunlarda işe yaramaz veya o kombinasyonu yakalayıp ikisini beraber düzenlemelisin

teşekkür ederim işime yaradı

blacktalon

blacktalon

Üye
anrufen online da bunu kullanıyordum ve tabiri caizse oyunun içine etmiştik :) ruslardan öğreniyorduk çoğu şeyide sorcerer kullanmayı bilirsen iyi bi hack programı kurcalaman gerekir ve istersen oyunla beraber uygulamalarıda hackleyebilirsin

dejavu178

dejavu178

Üye
    Konu Sahibi
Herkese teşekkür ederim. Oynadığım bi kaç oyun dışında hepsini hackledim nerdeyse, gerçekten eğlenceli :D

crazyıvan

Üye
Ohaaaa! 73 tane çıktı. Affedersiniz ama sıçtım

Sniper2023x

Üye
ya ben exact value ye deger yazıom auto matchinge tıklıom telefon kapanıp açılıo acil yardım

ramboran123

ramboran123

Üye
dostum bendeki sorcerer uygulamayı bulmuyor :( bi yardım etseniz

hasanmalatya44

Üye
arkadaşlar kingdoms and lord oyununa hileyi nasıl yaparız

Üst Alt