SophieLens ücretsiz sürümü ve Nokia farkıyla yeniden mağazada!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
SophieLens ücretsiz sürümü ve Nokia farkıyla yeniden mağazada!

Instagram haberlerinin yoğunlaştığı şu günlerde bir gelişme daha oldu.
Gelen haberlere göre Nokia bir lens uygulamasını
WP8 için kendi adıyla yeniden çıkarıyor.

Uygulamanın adı SophieLens Pro...
İşin ilginç yanı ise, birkaç eksiği dışında uygulamanın bir cins Instagram kopyası olması.

Ücretsiz ve Pro sürüm olarak sunulan uygulamada Cinematic, Flare, Mayfair, Roid ve XPro adında 5 adet lens bulunuyor. Buna ek olarak Lumia kullanıcıları fotoğraflarını düzenlemek için kullanabilecekleri 9 filtreden oluşan Lomo paketini de ücretsiz olarak indirebiliyorlar. Ancak Vintage ve Life in Mono isimli paketleri kullanabilmek için Pro sürümüne yükseltmeniz gerekiyor.

SophieLens Pro Örnekleri (Sol üst köşeden saat yönüne: Cinematic, Lime, School, LifeForce)

Görünüşe bakılırsa Nokia "Instagram nerede" diye sorup duran kalabalığı azaltmak için mağazadaki en iyi foto-filtre uygulamalarından birini alıp düzenleyip ücretsiz olarak yeniden müşterilerine sunmak da dahil olmak üzere elinden gelen her şeyi yapıyor.

SophieLens'in ücretsiz sürümüne ulaşabilirsiniz.

Pro sürümüne ise 3 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: nanotex

nanotex

nanotex

Üye
Paylaşım için teşekkürler.. Ben de instagramcıyım. Ama benim derdim filtlereler değil. Filtre de önemli tabi, ama önemli olan platform.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
narnia16

narnia16

Üye
okuduğum bi haberde bu uygulamanın instagram a olan talebin instagram yetkililerine gösterilmesi amaçlı yayınlandığı yazıyordu.yani ne kadar çok indirilirse instagram uygulaması o kadar çabuk gelebilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt