Sony z1 Compact nasıl bir cihaz?

• 3 Ağustos 2014
  • 788 Okunma
  • 14 Cevap

1. Merhaba, z1 Compact nasıl bir cihaz? Bu cihazın ısınma durumu nasıl? Herhangi bir performans sıkıntısı var mı? Ekranda bakış açısı değişince z1 deki gibi bozuluyor mu? Pili nasıl? Kullanan arkadaş var mı?

Yazan: turgutilbars
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. İyi bir cihaz.
    Isınma olayı standart.
    Performans sıkıntısı yok.
    IPS panel kullanıyor, Z1 gibi değil.
    Pili de yeterince iş görecektir.
    Bazı serilerde kasa açıklığı varmış. Bunu araştır.

3. Z1 Compact'tan herhangi bir şikayet duymadım. G2 veya Z1 Compact al.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Hocam kullandınız mı bilmiyorum ama htc ONE m7 ısıyı biraz fazla belli ediyor.
    Karşılaştırma yapma imkanımız var mı? Biraderimde general Mobile elite var; ısınmıyor gibi birşey.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. LG arayüzü çok hantal o yüzden LG almam. Siz ne iş yaşıyorsunuz? Şikayet duymadım dediğiniz için soruyorum :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Alüminyum kasadan dolayıdır.
    Hayır, kullanmadım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Bence arayüzü gayet iyi. Ben G2 kullanıyorum ve arayüzünde bir sorunlala karşılaşmadım. Z1 Compact hakkında forumlarda hiç şikayet duymadım.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 3 Ağustos 2014
  8. Htc desire 816 ya bi bak o da guzel

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. 816, Z1C ye göre bayağı düşük kalıyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Benim kullandığım 1 aylık cihazda hantaldı. Bana reno gelen araç size bugatti gelebilir. İos kullandığım için belki de.

11. Isınması normal düzeyde, pili G2 ile rahat kapışır Stamina modu kapalı 3-4 gün dayandığını gördüm. Arka panel plastik görünümlü cam olduğu için manyetik girişin orada çok ufak kasa açıklığı var bundan sebep gece çekimlerinde flaş sızıyor. Onun dışında iyi. 4.4.4 ile 4.3'teki stabilliği geri getirdiler.

12. Bütün kompaktlarda mı var bu sorun?

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Evet neredeyse hepsinde. Kamera çevresini siyah cd kalemi ile boyayanlar flaş sorununu gidermiş. Sorun arka kapakta yani.

14. Moralim bozuldu şimdi. Teknomarkete gidip bakayım hele :( m7 de pembe kamera sorunu var bunda da böyle birşey galiba.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Bende almak istiyordum ama az para vermiyoruz sonuçta
    ---
    Sony Z1F'deki cam arka paneli kullansaydı Compact'ta böyle bi sorun olmayacaktı tam 4x4 lük cihaz olacaktı

Yüklüyor...
15/10/2018 - 13:20