Sony Xperia Z3 Root Yapma


Buğra

Buğra

Admin
  Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizler için Sony Xperia Z3 root atma işleminin nasıl yapılacağını adım adım anlatacağım. Vereceğim araç ile çok hızlı ve kolay bir şekilde xperia z3 cihazınızı root yapabileceksiniz. Bu konuda bulunan root işlemleri sonucunda cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hatadan ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir. Burada bulunan işlemler sonucunda xperia z3 cihazınız root olacaktır. Bu root işlemi sadece 4.4.4 kitkat sürüm işletim sistemi kullanan sony xperia z3 modellerinde geçerlidir.


Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 • Xperia Z3 root yapma işlemlerine başlamadan önce cihazınızda bulunan bütün dosyaların ve bilgilerin bir yedeğini alın.
 • Cihazınızda 4.4.4 Kitkat sürümü bulunması gerekmektedir. Eğer yüklü değil ise flashtool uygulaması ile 4.4.4 kitkat sürümünü flaşlayın.
 • Cihazınızın pilinin en az %50 seviyesinde olmasına dikkat edin.
 • Cihazınız internete bağlı olsun.
 • tıklayın ve xperia z3 root için gerekli olan root uygulamasını telefonunuza indirerek çalıştırın.
 • Karşınıza aşağıda ki gibi bir ekran gelecektir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 • Buradan büyük butona basın ve root işlemlerinin bitmesini bekleyin. ( root işlemi yarıda kesilirse veya hata verirse tekrar root işlemini baştan başlatın )
 • İşlemler bittikten sonra cihazınızı yeniden başlatın ve menüyü kontrol edin ( supersu uygulaması olup olmadığına bakın )
 • Eğer supersu uygulaması yok ise root için tekrar uygulamayı çalıştırın ve işlemlerin bitmesini bekleyin.
 • En son olarak root check vb tarzı uygulamalar yükleyerek cihazınızda root yetkisi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt