Haber Sony Xperia Z2 Drop Test

Sponsorlu Bağlantılar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z2 Drop Test
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

serecans

serecans

Üye
çok sağlam bir cihaz

teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli

furkankaya559758

Üye
Telefon baya sağlam çıktı.

Hodor

Üye
androyid işte kırılıyor hemen

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
androyid işte kırılıyor hemen
Ya kardeşim niye bu kadar saçmalık derecesinde fansınız ? Telefon gayet sağlam. Ayrıca sağlamlığıyla işletim sisteminin ne alakası var ? Madem android sağlam değil o zaman Cat'in ürettiği en sağlam telefon niye android ? Android ağır bir işletim sistemi ya hani o yüzden telefona fiziksel bir ağırlık veriyormuş sonra da telefon yere düşünce kırılıyormuş. Son olarak senin yazdıklarından sonra ben ;

Hodor

Üye
Ya kardeşim niye bu kadar saçmalık derecesinde fansınız ? Telefon gayet sağlam. Ayrıca sağlamlığıyla işletim sisteminin ne alakası var ? Madem android sağlam değil o zaman Cat'in ürettiği en sağlam telefon niye android ? Android ağır bir işletim sistemi ya hani o yüzden telefona fiziksel bir ağırlık veriyormuş sonra da telefon yere düşünce kırılıyormuş. Son olarak senin yazdıklarından sonra ben ;

kardeş resimdeki sen misin? bence biraz kilo vermelisin sağlığın için ;)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Kendi haline bırakın şunu. Cevap verme zahmetinde bile bulunmuyorum şu fan için.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Furkan Emekli
Invoke

Invoke

Üye

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Ula hemen niye kavgaya tutuşuyorsunuz. :D

Konuya gelirsek, Sony su geçirmezlik için yaptığı çalışmaların ekmeğini sağlamlıktada yiyor. Donanım çok sıkı ve güçlü toplanmış.

Üst Alt