Sony xperia z bilgi ve sorularim...

Sponsorlu Bağlantılar

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Sony xperia z bilgi ve sorularim...
Öncelikle merhaba;

Arkadaşlar bayramınız kutlu mutlu olsun.
Abim de xperia z var telefon hakkında biraz bilgi verip sorum olacak.Lafı uzatmadan telefon bence bir harika, ona bir sözüm yok. Gerek hızı performansı, özellikle de 1080p ekranı müthiş bir netlik sağlıyor. Güneş ışığında en az ışıkta bile süper bir görüntü sağlıyor kaldıkı parlaklıkta siz düşünün.....
Kamera dehşet birşey bence.Ses de fena değl. Malzeme kalitesi süper o bence piyasanın en iyisi. O kenarlarındaki malzeme araba lastiklerinden mi ne dayanıklıymış mı ne :S ^^.

Peki bu kadar güzel bir telefon tamam da arkadaşlar Bu telefon neden 10-15 dk içinde alev gibi kaynıyor?

Yahu biraz real racing oynuyorum 15 dk da ısınıyor . Şimdi bazıları diyebilir o zaman suya at diye :D tamam da böle de olmazki :D bunun bir çözümü yokmudur ısınmanın? 4.3 ile filan gelirse çözülürmü ?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
15 dakkada ısınıyor demişsin heleki en telefonu zorlayan oyun olarak real racing 3 oynuyorsun. gayet normal bence.bak kardeş telefonun ısınması telefona asla zarar vermez. ne kadar ısınırsa ısınsın. o telefon yapım aşamasındayken ne aşamalardan geçiyor. işte eğer zarar verecek ısıya gelirse zaten kendini resetler telefon. bende bunu bir video da görmüştüm. ısınmanın tek zararı bataryanın çabuk bitmesine neden olur o kadar. diğer türlü bu yazından okuduğuma göre bence hiç bir sorun yok :good:

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
hacı internette bile girsem ısınıyor s4 Filan da mı öyle acaba

Baskentliia

Baskentliia

Üye
s4 de çok ısınıyoo

llovell

llovell

Üye
s3 s4 hepsı ole kardes

iOSait

iOSait

Üye
İsinmayan android yoktur

samikayaa

samikayaa

Üye
Isınmayan android yoktur ama çabuk ısınan android vardır.Arkadaşım öncelikle sana tavsiyem o telefonla pek oyun oynama sebebi ise hoparlör girişlerinin el hizasının altında olması.Isınma sorununa gelecek olursak donanımsal bir sorun olabilir.Garantiye yollayabilirsin:oke:

giray38

giray38

Üye
Isınmayan android değil de ısınmayan akıllı telefon yoktur diyelim şuna l920 de aşırı ısınıyor ama sadece ağır oyunları oynadığımda. İphone 4 de real racing de çok ısınıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bildiğim kadarıyla xperia z deki aşırı ısınmanın sebebi de su geçirmemesinden dolayı telefon rahat hava alamıyor. Kapakları açarsan biraz daha az ısınacaktır kanaatindeyim

LimePie

LimePie

Üye
ee tabi bilgisayar işlemcisi gibi işlemci koyuyorlar normal olarak ısınır tabiki

iOSait

iOSait

Üye
ee tabi bilgisayar işlemcisi gibi işlemci koyuyorlar normal olarak ısınır tabiki

yok artık bilgisayar işlemcisinin ne işi var telefonda öyle bişey olsa zaten akıllı telefon değilmakıllı biligsayar derlerdi

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Neyse artık bilgi için teşekkürler ..... Ama telefon ısınıo dedim ya kendim geçen 20 dk neo v de sleepwalker's journey oynadım o da ısındı 1.2 ghz o.c lu ama her android ısınır

kaan200520

Üye
telefondan kaynaklanan sorun benım telefonum baska bı sebebten dolayı deyıstı onceki kadar ısınmıyor onceden 20 dakka oyun oyna yanıyodu simdi servisin gonderdigi telefonda ısınma var ama oburku gıbı asırı bı ısınma yok

comando_legend

comando_legend

Üye
bravia engie yi açık tutma lazım olduğunda aç en azından normal kullanımda fazla ısınmıyo.

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
telefondan kaynaklanan sorun benım telefonum baska bı sebebten dolayı deyıstı onceki kadar ısınmıyor onceden 20 dakka oyun oyna yanıyodu simdi servisin gonderdigi telefonda ısınma var ama oburku gıbı asırı bı ısınma yok

Neden değişti

Invoke

Invoke

Üye
Her telefon kullanınca ısınır, Real racing dediğin de Real racing 3 sanırım (?). Sağlam bir oyun, sistemi zorlar ama 15dakika da çok kısa bir süre, bu kadar çabuk da ısınmaması lazım. Yine de telefonda hata olduğunu sanmıyorum, belki bir iki optimizasyon hatasıdır güncelleme ile düzelir, değilse de fazla zararı olacağını sanmam.
Ayrıca o cihaz varken ve oyun oynamayı da seviyorsan, sırf hoparlörün tam elinin altına geliyor diye oyun oynamamak saçma olur, bence :)

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
ya ne alakası var hoparlör tam eline gelmiyor saçmalık o nu yazan kimse :S

jr_arif

jr_arif

Üye
Öncelikle merhaba;

Arkadaşlar bayramınız kutlu mutlu olsun.
Abim de xperia z var telefon hakkında biraz bilgi verip sorum olacak.Lafı uzatmadan telefon bence bir harika, ona bir sözüm yok. Gerek hızı performansı, özellikle de 1080p ekranı müthiş bir netlik sağlıyor. Güneş ışığında en az ışıkta bile süper bir görüntü sağlıyor kaldıkı parlaklıkta siz düşünün.....
Kamera dehşet birşey bence.Ses de fena değl. Malzeme kalitesi süper o bence piyasanın en iyisi. O kenarlarındaki malzeme araba lastiklerinden mi ne dayanıklıymış mı ne :S ^^.

Peki bu kadar güzel bir telefon tamam da arkadaşlar Bu telefon neden 10-15 dk içinde alev gibi kaynıyor?

Yahu biraz real racing oynuyorum 15 dk da ısınıyor . Şimdi bazıları diyebilir o zaman suya at diye :D tamam da böle de olmazki :D bunun bir çözümü yokmudur ısınmanın? 4.3 ile filan gelirse çözülürmü ?

bende xperia s varken bile aşırı derecede ısınıyodu fırın gibi oluyodu ısınma normal bence

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Tamam yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.. Thread can be lock .

Üst Alt