Haber Sony Xperia X (2017) akıllı telefonun görseli ortaya çıktı

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Sony'nin kısa süre sonra sunması beklenen Xperia X (2017) akıllı telefonun görseli sızdırıldı.
Sony, geçtiğimiz sene yepyeni modellerini pazara sunarken, özellikle de Sony Xperia X ailesi içerisinde sunduğu modellerle adından söz ettirdi. İlk olarak Şubat ayında MWC 2016'da yeni modellerini duyuran firma, Xperia X, Xperia XA ve Xperia X Performance adındaki cihazlarını sunmuştu. Ayrıca daha sonra Xperia XA Ultra aileye dahil olurken, sonbaharda da Xperia XZ ve Xperia X Compact adındaki cihazlar pazardaki yerini aldı.


Bu yeni akılı telefon için bilgiler gelmeye başladı ve bir bası görselinin fotoğrafı sızdırıldı. Bu fotoğrafta cihazın tasarımını görme şansına sahip oluyoruz. Ancak çok da bilgi görsel üzerinden alınamazken, cihazın siyah renkli versiyonunun bu fotoğrafta yer aldığı görülüyor.


Sony, "New Xperia X" olarak cihazını gösterirken, cihazın tasarımına bakacak olursak eğer, oldukça ince bir çerçeve yapısına sahip ekran ile akıllı telefonun sunulacağını söyleyebiliriz.

Yeni Sony Xperia X (2017) akıllı telefonun hangi teknik özelliklerle sunulacağına dair bilgi bulunmazken, bu ay içerisinde çok daha detaylı bilgilerin gün yüzüne çıkmasını bekliyoruz. Sony Xperia XZ ile yüzü gülen firma, yeni modeli ile de başarılı olmayı amaçlıyor.
Sony Xperia X (2017) akıllı telefonun görseli ortaya çıktı
 
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
yeumyang

yeumyang

Moderator
Cihazları güzel lakin kamera performansı iyi değil rakiplerinden bir adım geride
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Cihazları güzel lakin kamera performansı iyi değil rakiplerinden bir adım geride
Sırf bu yüzden sony nefreti var içimde z3 de yaşadığım o hayal kırıklığını asla unutmam :ehe
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt