Sony Xperia U cihaz çok kasıyo

Sponsorlu Bağlantılar

snortle

snortle

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia U cihaz çok kasıyo
Arkadaşlar telefon son günlerde çok kasıyor.bir programdan diğer programa geçerken adeta kitleniyor gelen aramalara bile bazen cevap veremiyorum telefon aldığım gibi duruyo hiç root atmadım.Yardımcı olursanız sevinirim.:agla2:

byAndroid

byAndroid

Üye
Cihazin ozelliklerini bilmiyorum ama 2 yillik bir cihazsa kasmasi normal. Android telefonlar dusuk donanimda zaten cabuk kasmaya basliyotlar. Birde havalar cok sicak buda telefonun performansini etkiliyor. Sen ilk basta clean master indir be gereksiz dosyalri sil ve rami bosalt. Bunlar gecici bi cozum. Asil cozum format atmaktir. Telefon ilk alindigi gibi olur

snortle

snortle

Üye
    Konu Sahibi
Cihazin ozelliklerini bilmiyorum ama 2 yillik bir cihazsa kasmasi normal. Android telefonlar dusuk donanimda zaten cabuk kasmaya basliyotlar. Birde havalar cok sicak buda telefonun performansini etkiliyor. Sen ilk basta clean master indir be gereksiz dosyalri sil ve rami bosalt. Bunlar gecici bi cozum. Asil cozum format atmaktir. Telefon ilk alindigi gibi olur
hmm bu işlerde acemiyim format nasıl atacam :P telefon aşagı yukarı 2 sene oldu turkcellden aldım ama ram sürekli dolu

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
hmm bu işlerde acemiyim format nasıl atacam :P telefon aşagı yukarı 2 sene oldu turkcellden aldım ama ram sürekli dolu

ayarlar>yedekle veya sıfırla>fabrika ayarlarına sıfırla

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
Senyor kesin dedigi gibi. Ama cihazdaki bilgiler ve uygulamalar gider. Bunu goz onunde bulundur

• Beğen
Tepkiler: Senyor Keş
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye

sorun sadece ram dolması ise gereksiz sony uygulamalarıni devre dışı bırakarak rami rahatlatabilirsijiz

snortle

snortle

Üye
    Konu Sahibi
sorun sadece ram dolması ise gereksiz sony uygulamalarıni devre dışı bırakarak rami rahatlatabilirsijiz
sorunda o kapatıyorum kendi kendine tekrar tekrar açılıyor telefonda fazla bi ram yok ama sürekli %80 i dolu bakalım fabrika ayarlarını deniyorum inş. olur

ishak388

ishak388

Üye
fabrika ayarlarına sıfırla ondan sonra pc companion ile onarma yap

snortle

snortle

Üye
    Konu Sahibi
sorun çözüldü yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.. :D:biggrin::heyo::heyo::heyo::heyo:

Üst Alt