Sony Xperia Tipo mu Htc Desire C mi ?

• 11 Ekim 2012
  • 2710 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar sizce hangi telefonu almalıyım lütfen yardımcı olun.

Yazan: alican558558
  2. Bence sony bir adım önde gibi ama hangisini alırsanız alın görmeden almayın

3. sony xperia tipo daha güzel gibi ama küçük kararsızım

- - - Eklendi - - -

cevap veren yok mu

4. sana tavsiyem xperia go sony 2012 model bi 3310 yaratmış resmen hem sağlam hemde estetik üstelik 4.0 ice cream sandwich de geldi

edit: tabi sorduğun telefonlardan tavsiyem yine sony olacak bence daha kullanışlı.:)

5. sony xperia tipo mu nokia 603 dersem seçiminiz ne olur

6. n603 tabiki

7. Tipo

8. Tipo ve C için bencmark karşılaştırma videosuna bir göz at. Htc Desire C vs Sony Xperia Tipo benchmarks - YouTube

Tipo daha üstün gözüküyor. Donanım olarakda öyle zaten. Fark olarak Desire C 600Mhz işlemci Tipo ise 800Mhz işlemci var. Batarya konusunda tipo yine üstün. Tipo 1,500mah Desire C ise 1,320mah. İkisi arasında Tipo derim. 603 ile karşılaştırdığında işletim sistemi farkı var buradan yola çıkarak karar verebilirsin :oke:

9. tipo derim:evet:

10. tipo daha makul görünüyor.

11. peki htc den vazgectim ama samsung galaxy mini 2 de guzel sizce samsung mini 2 mi xperia tipo mu ?

12. mini2nin ekranı çok çok soluk oyuncak gibi.tipo daha iyi bence.

13. tipo alsam pisman olmaz miyim yani ? Bide jelly bean guncellemesi alacak mi tipo ?

14. Jb almayacak diye biliyorum.yanlisim olabilir.tipoyu alirsan pisman olcagin yonler tabiki olur ama 500liraya ya tipo yada maxiplus5 alirsin zaten

15. turkcellde samsung galaxy mini 2 499 tl yani aynı :D

16. biliyorum.telefon oyuncak gibi ve ekranı çok kötü. o yüzden söylemedim

17. sony xperia tipo veya nokia 603 almayi planliyom sizce ??

18. 603te iyi

19. nokia 603te iyi ama iste hangisi daha iyi tipo mu nokia 603 mubi turlu kara veremedim bi fikri olan ?!

- - - Eklendi - - -

cevap verin arkadaşlar lütfen

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 14:58