Yardım Sony Xperia M5 - Flash Tool Sonrası Telefon Açılmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tekrar Sony Telefon Alır Mıydınız?

• Kullanılan toplam oy
    3

tortwo

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia M5 - Flash Tool Sonrası Telefon Açılmıyor.
Dediğim Gibi Flash Tool ile Rom attım ama tel açılmıyor, bootloader vs tüm kombinasyonları denedim ama yok. Pc takıyorum ama Ne PC, Ne Flashtool, Ne de PC Comp. görmüyor, sadece kırmızı ışık var. flash tool ve pc comp. silip tekrar yükledim ama hala görmüyor pc.
NOT:
TA yedeği Almadım.
Sony Sitesinden Bootloader Kilidi için Şifreyi Alıp Açmıştım.
"C:\Users\Lenovo\.flashTool\registeredDevices\XB9117X5WG\ulcode" adresindeki text dosyasında bi kod çıktı.
LÜTFEN ÇOK ACİL YARDIM EDİN

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Dediğim Gibi Flash Tool ile Rom attım ama tel açılmıyor, bootloader vs tüm kombinasyonları denedim ama yok. Pc takıyorum ama Ne PC, Ne Flashtool, Ne de PC Comp. görmüyor, sadece kırmızı ışık var. flash tool ve pc comp. silip tekrar yükledim ama hala görmüyor pc.
NOT:
TA yedeği Almadım.
Sony Sitesinden Bootloader Kilidi için Şifreyi Alıp Açmıştım.
"C:\Users\Lenovo\.flashTool\registeredDevices\XB9117X5WG\ulcode" adresindeki text dosyasında bi kod çıktı.
LÜTFEN ÇOK ACİL YARDIM EDİN

Telefonun ekranı kapalı ama bilgisayara takınca algılıyor değil mi? Kapatma tuşu işe yaramıyor. Görüntü gelmiyor. Eğer bu şekilde ise ses kısma ses açma ve kapatma tuşuna basılı tut 15 saniye kadar yeniden başlayacaktır titrediğinde anlarsın o zamana kadar basılı tut.
Şu konuya da bir göz at istersen: Flashtool Rehberi | Flashtool Nedir? | Flashtool Kullanımı | Resimli Anlatım | Bootloader |Güncel|

tortwo

Üye
    Konu Sahibi
PC görmüyor ve Tüm tuş kombinasyonlarını denedim demiştim.
Ve Tavsiyede bulunduğunuz konu ile benim sorunumun alakası yok.
yine de teşekkürler ilgin için...
Güncelll...
Sorun Devam Etmektedir...

tortwo

Üye
    Konu Sahibi
Koskoca Sitede Sıkıntımı Çözecek Kimse Yok Mu?

Üst Alt