Karşılaştırma Sony Xperia 1 Ve Samsung Galaxy S10 Plus Fotoğraf Karşılaştırması


Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S10 Plus ve Sony Xperia X1 Telefonlarının kamera testidir

 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
serecans

serecans

Üye
Sony xperia z2 yi kullandığım zamanda fotoğraflara zoom yapıldığında kumlanmayı görüyordum. Xperia 1 de bu durumu görebiliyorum. Daha kaliteli bir his veriyor ama biraz can sıkıcı.
 
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt