Sony What's New Ve Sketch Güncellendi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sony uygulamaları arasında yer alan bu iki uygulama için güncelleme yayınlandı.Update center ile gelen güncellemeleri cihazınızdan kontrol edebilirsiniz.

Sony kullanmayıp da indirmek isteyen varsa 4.2+ ve üzeri: :D

LİNK için Teşekkürler @-qarapapaq-
 
Son düzenleme:
Invoke

Invoke

Üye
Sony kullanmayıp da indirmek isteyen varsa 4.2+ ve üzeri: :D
 
  • Beğen
Tepkiler: Nextman
Invoke

Invoke

Üye
Maksat vatandaş yararlansın. :D
 
  • Beğen
Tepkiler: Nextman
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt