Sony vpcf132fx/b !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canertar

Üye
    Konu Sahibi
Sony vpcf132fx/b !!!
SONY VPCF132FX/B NOTEBOOK

İŞLEMCİ: Intel Core i7-740QM 1.73 GHz - 6 MB Cache Bellek İşlemcisi Dört Çekirdekli En Yüksek Oyun ,HD Videolu Uygulamalarda Çok Yüksek Bir Deneyim Sunmaktadır.Tasarımcılarında İhtiyaçlarına En İyi Şekilde ,İstedikleri Gibi Sunmaktadır.
RAM: 4 GB DDR3 1333 Ram Kullanıcıları İşlem Uygulamalarında En Performanslı Kullanım Deneyimi Sunmaktadır.
SABİT DİSK: 500 GB SATA (7200 Rpm) Dakikada Dönüş Hızına Sahip Hard-Disk 5400 RPM 'lere Oranla Daha İyi Bir Performans Vermektedir.Bununla Birlikte Bilgi Aktarma Uygulamalarında da En İyisini Sunmaktadır.
EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce 310M 2267 MB Ekran Kartı Kullanıcılara Görsel Çizim Uygulamalarında Daha Performanslı Bir Deneyim Sunar.Oyun Uygulamarında Çok Güzel Görsel Deneyim Sunmaktadır.
İŞLETİM SİSTEMİ: Microsoft Windows 7 Home Premium İşletim Sistemi Ev İçin İdeal Olan İşletim Sistemi İngilizce ve Türkçe Dil Seçeneği Sunan Ürün işletim Sistemi 64 Bit İşletim Sistemi Türü Özelliğiyle Daha Yoğun İşlem Yükü Gerektiren Uygulamalarda Kendini Göstermektedir.
EKRAN BOYUTU:16.4" Ekran Boyutu Olan Notebook Parlak Bir Ekran' a Sahip.
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ:1600*900 Ekran Yüksek Tanımlı HD Adlandırılan Ekran Çözünürlüğüne Sahip ,Daha Keskin Ve Canlılık Sunmaktadır.
GİRİŞ/ÇIKIŞLAR:1*E-SATA+1*HDMI+1*VGA+2*USB 3.0+1*Mikrofon+1*Kart Okuyucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt