Sony vaıo fw serısı kullanma kullandırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ukaratac

Üye
    Konu Sahibi
SELAMLAR ;

INGILTEREDEN SONY VAIO FW31J BIR LAPTOP ALDIM . 3-4 AY SONRA EKRANDA BIR CIZGI OLUSTU BOYDAN BOYA . ULUSLARARASI 1 YIL GARANTISI VAR CIHAN ELEKTRONIGE GOTURDUM .

SERVISTEN BIR ARKADAS 3 GUN SONRA ARADI . LAPTOPUN EKRANININ ARKASINDA DARBEDEN DOLAYI KIRILMALAR OLDUGUNDAN DOLAYI BU YUZDEN GARANTI DISI YAPILACAGINI SOYLEDI .EKRAN FIYATI 479 EURO+ ISCILIK ALINACAKMIS . BENDE KABUL ETMEDIM VE DARBEDEN KAYNAKLANMAYACAGINI SOYLEDIM . DARBE VAR DIYORSANIZ KASADA HERHANGI BIR DARBE EZIGI VS VAR MI DEDIM . hayır dedıler . darbesızde darbe yuzunden ıcerde kırılmalar olabılecegını anlattılar bana bır saat boyunca :) verdıklerı 2 ornekten bırı 1 karpuz 1 tahta 1 cekıc . tahtayı karpuza yaslayıp cekıcle tahtaya vurursanız tahta ezılırmıs .2. ornek carpmayla ayagınız kırıldıgında dıstan bellı olmazmıs ama ıcten bellı olurmus . telefondakı arkadasa makına muhendısı oldugumu ve basınc uygulanan bır durumda darbeden kaynaklı kırılmalar olacagını soyledım ve la havle dedım kapattım telefonu ...

ARKADASLAR SIZ SIZ OLUN SONY VAIO ALMAYIN . GARANTILI YADA GARANTISIZ FARKETMIYOR BIR SEKILDE GARANTISIZE SOKUYORLAR ZATEN SIZI ..

benben89

Üye
Selam arkadaşlar bende istanbul bilişimden fw550f/b ürünü aldım inş hayırlı olur.kulanan veya alan arkaaş varmıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt