Sony olacak beceriksiz firma

• 2 Ekim 2012
  • 503 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. neo V ye stabil jelly bean verirse kendime 1 ay ban atıyorum .
    Biri Konumun linkini sony yetkililerine göndersin.

Yazan: Emma-Watson
  2. :sahan: bizde fp 2 gelmedi diye kendiimizi camdan atalım kal olduğun yerde ne banı :ehe

3. Ben Sony'nin yapacağı güncellemeye de :off: (bu simge aklımdan geçenleri size söylüyor zaten)

Sony, Ericsson'dan ayrıldığından beridir s*ç*yor cihazlarımıza :off:

4. Forever 5800

Ne güncelleme var ne tasa adamlar biz güncelleme yaparken yoruluruz diye güncelleme atmıyor çok düşüncelisin Nokia :sirit:

Rambo_FT ve abandonware bunu beğendi.
  5. +4785

6. kötülemeyin sonyi.. tabi çok istiyorsanız rom atabilirsiniz :naughty:

7. metrodayım eve gidince cm9 Yükleyeceğim hayırlısı ile :)

8. Allah kahretsin telefonuma resmi stabil rom yok :bann: Sony'yi kötülemiyim de ne yapayım? Mobil dünyanın en büyük nimetinden bu kadar para saydığım telefonu mahrum ediyor kahrolasacı.

9. Kendisi kaybeder hıh.

10. Hayırdır cok sinirlisin. Bu elektronik cihazlar boyledir. Piyasaya bir model surerler ya tutarsa diye ama gerisini dusunen yok. Tutarsa gelistirmeyi ozaman dusunuyorlar bu arada kullananlar uzun zaman madur kalıyorlar. Benim oyle bir derdim yok cunku 6630 bana yetiyor. Azla yetinmeyen coğunu bulamaz. :ehe

11. -675884334789

12. Çok para verdim ben ona, havada kalıyor. Zaten helalde etmiyorum :)

13. gecmis olsun ağam 3 sene icinde guncelleme yaparlar veya yeni model cıkarırlar. Ne demis atalarımız
    bekleyen derviş muradına ermiş.
    Şaka bir yana en iyi telefon pahalı telefondur. Mantığı yanlıştır.

14. Ben pahalı olduğu için almadım. Aradığım en iyi telefon oydu. Zaten piyasada fazla da yok. İhtiyacıma göre davrandım. Ancak biraz pahalıydı. Bari bir adam gibi güncelleme gelse somuru:

15. oda bişeymi yav bende one x var hala jelly bean gelmedi :(

16. Galaxy s3e geldi :bud:

17. belle refresh gemişti en son ama seri çalışıyor kerata fiyatına göre şahane :pro2:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 12:23