sony ericsson xperia x10'mu Neo v'mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emrebz

emrebz

Üye
    Konu Sahibi
sony ericsson xperia x10'mu Neo v'mi?
arkadaşlar öncelikle bu iki telefon arasında kalma olayımı anlatayım:
yıl olmuş 2012 amma ve lakin ben hala samsung'un klavyelilerini kullanıyorum. Yeni çıkan akıllı telefonların yanında bayağı bir kaldığını bütün içtenliğimle söyleyebilirim.
Neyse bir gün electro world'de gezinirken nokia'nın 603'ünü gördüm. Dedim ki lan Emre bu nasıl bir dünya ya bir kullandığın telefona bak bir de şuna bak dedim. yaşım gereği (15) tek başıma alamayacağım için derin bir hasretle mağazadan ayrıldım. tabi bu benim aklıma takıldı. yaklaşık iki gün araştırma yaptım. artık bir ara akrostiş bile yaptım tabi zor olmadı(sonuçta 6 0 3 ile baslayan pek çok kelime yok)neyse bu symbian belledir annadır android'tir :aha: gerekli bilgiyi yakın zaman da edindim. ayrıca üşenmedim gittim electro worl'de teknosa'da darty'de gezindim sağolsun teknosadaki ablalar abiler derdimi dinlediler bana sony ericsson'un xperia neo v'sini önerdiler. Ama emin deilim benim için önemli olan zengin görsellik yani kısacası havalı olsun böyle telefon elimde böyle fiuş fiuş kaysın. rahatça oyun izleyeyim, video oynayayım o derece manyaklaştım:hmmm beni x10'mu neo v'mi tatmin eder yada başka bir telefon mu ? şimdi biraz kuytuya çekiliyorum ve siz değerli üyecanların deneyimlerinizden yararlanmak için yorumlarınızı bekliyorum:aman2:

yakup_281

yakup_281

Üye
geleceği parlak olan neo vyi öneririm

emrebz

emrebz

Üye
    Konu Sahibi
:tşk:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Neo V

tempestshine

tempestshine

Üye
Kesinlikle Neo V.
Yıl olmuş 2012 ben hala s40 işletim sistemini kullanıyorum :'( :D

feagle

Üye
oyunu nasıl bulucaz burda bu telefona göre yardımcı olurmusunuz:bye2:

fnldstntn

Üye
Neo V

Hearkinless

Hearkinless

Üye
4.0 Neo V'ye çıkacak x10 devri bitti Neo V al.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt