Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro Kullanıcı Yorumu

• 30 Nisan 2011
  • 3509 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar uzun süren araştırmalarım sonucunda Sony ericsson xperia x10 mini pro almaya karar verdim.
    Aranızda kullanan varsa yorumları bekliyorum. Video incelemelerinde ( ingilizce ) birşey dikkatimi çekti bunun doğruluğu hakkında bilgi verebilecek olan varsa sevinirim .

Telefonun kulaklık jakı 3.5mm değil mi ? Sadece sony ericsson kulaklığıylamı kullanabiliyoruz ?

Yazan: DarKeXRam
  2. 3.5 mm jack girisi var arkadasim cihaz gercekten guzel , x10 mini turkcellde satiliyor 565 tl ye , mini pro ise biraz daha pahali teknosa da inceleyebilirsin , boyut olarak gercekten cok kibar ve kucuk bir telefon minicik

3. Bende önce htc wildfire düşünüyodum kamerada otofokus yok falan dediler. Daha kapsamlı aradıgımda bunu buldum. Avea kullanıyorum da bu telefon avea bayilerinde yok mu peki ?

4. x10 mini yi turkcell bayilerinde bulabilirsin onlarin anlasmasinda ssatiyor ve sanirim turkecell hattin olmasi gerekiyor telefonu alman icin
    hepsi burada.com a bak x10 mini orada da vardi
    x10 minin klavyelisini istersen teknosa da satiyor alabilirsin oradan

5. Ben x10 miniye baktım ama fiyatı çok değişmeden klavye eklenmiş şekli x10 mini pro resmen. Yani herşeyi aynı tek artısı klavye olmasına rağmen fiyatta çok oynama olmuyor. Bütçeme de uygun. Hepsiburadadan ya da yaşadıgım ildeki teknosadan alıcam. O da olmadı bu aralar yurtdışından getirtme imkanım var onlara da bakıcam. Benim tek sorunum ilk kez sony ericsson kullanmamdan kaynaklanıyor. Yani telefon dayanıklı mı , hoparlörü iyi mi vb. bu tür sorular hep kafamda

6. teknosadan kattiyen ürün alma sana kullanilmiş cihazlari paketleyip veriyorlar. hepsiburadan al bence. ben daha önce teknosadan 2 adet laptop aldim ikiside arizali ve defolu ürün çikti. değistirmek istersin değistiremezsin sana binbir güçlük çikartirlar. ama hepsiburada.com gercekten piyasadaki en güvenilir teknoloji satiş sitesi. kattiyen bir sorun çikmiyor sana sifir ürünü yolluyorlar defolu olmuyor ilk senin elin değiyor.

7. ben yillardir sony ericsson kullaniyorum , sana tek soylecegim sey sony ericsson bagimlilik yapiyor insan da ,tasarimida diger markalardan daha iyi , saglamlik konusuna gelince , bu zamana kadar 20 ye yakin sony ericsson model telefon kullandim ariza sorunu yasamadim telefonlari dayaniklidir
    ama sana tavsiyem miini pro alman yonunde

8. Bende nokia dan hiç caymam diyodum falan sonra nerdendir bilinmez bi e250 hayranlıgı çıktı bende ve dayanamadım aldım. Almaz olaydım. 1 ay düzgün kullanabildim. Bikere çantada ezilince ekran değişti sonra hep beyazlamalar oldu kaç kere ekran filmleri değişti , en sonunda daha eski bi e250 ile anakartını değiştirdik yapana kadar telefondan sogudum zaten şimdi dedeme verdim o kullanıyor :D Yani böyle bi sorun olmaması için diyorum sony ericsson nasıl diye.

Bu arada bana x10 mini çok sade geldi pro nun hiç değilse klavyesi var :P

----------Eklendi @ 22:04:49 ---------- Yazıldı @ 21:49:47 ----------

Bu arada her sitede farklı sonuçlara ulaşmaktan bıktım soruları direk burdan sormam daha doğru sonuçlar vericek gibi :

Telefonda 240x320 çözünürlükte çoklu dokunmatigi destekleyen kapasitif ekran mı mevcut ?

9. evet ekrani kapasitif tir

10. Çoklu dokunmayı destekliyo mu ?

11. olmasi gerekiyo , youtubeden inceleme videolarina bak

12. Bu telefonu kullanan kimse yokmu arkadaşlar ?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 17:01