Sony Ericsson Xperia ARC Telefonu hakkinda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gfb15

gfb15

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson Xperia ARC Telefonu hakkinda
Arkadaslar Sony Ericsson Xperia ARC Telefonu almayı dusunuyorum,artıları ve eksileri neler acaba ?

fnldstntn

Üye
Bence süper bir telefon alırsan hiç pişman olmazsın ve yakında Android 4 e güncellenecek ve donanım olarakta iyi ...

saruman_me

saruman_me

Üye
şu an ben kulanıyorum gerçekten hızlı ve güzel bi tlf tavsiye ederim hiç pişman olmazsın bundan once bende lg black vadı onunla youtubede 480p video bile izleyemezken arc ile 720 p yi bile rahat izleye biliyorum..

meteorfal1

Üye
xperia arc ben yeni aldım ve inanılmaz şu anda daha hiçbir programda bi aksama görmedim marketi mükemmel her an istediğin şeyi bulabiliyosun ama çoğu demo olsada arada çıkan tam bedava süper uygulamalar var ve hızı güzel 3d kamerası var geçen güncelledim geldiler ama nasıl kullanıldıklarını bilmesemde muhteşem bi telefon olduğunu bilmeni isterim :)

beyazitcakir31

Üye
Arc S kullanıyorum çok fazla fiyat farkı yok tavsiye ederim 1080p videoları çok çok akıcı bir şekilde izliyorum. tavsiye ederim. tasarım zaten aşık eder..

tecnotor

tecnotor

Üye
Sony Ericsson un ödüllü telefonu

Jrcan1

Jrcan1

Üye
daha 1-2 sene önce sony ericsson karşıtıydım.o sırada xperia neo v ile tanıştım.sony'nin her telefonu harika bence :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt