Sony Ericsson Theme Creator (v1.70) (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Sony Ericsson Theme Creator (v1.70) (Güncellendi)
Themes Creator
Bu program ile Sony Ericsson modellerine kişisel temalar yapabilirsiniz. Program, K700, K500, S700 ve P910 gibi güncel serileri de destekliyor. (v1.70)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Yalnız V.1.50 ile bir fark göremedim. Farkı nedir???

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Kullanmak gerekir, ben kullanmadım sadece paylaştım, deneyecek olan sizlersiniz :)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by Negative@Apr 8 2005, 12:52 AM
Kullanmak gerekir, ben kullanmadım sadece paylaştım, deneyecek olan sizlersiniz :)
[post=26321]Quoted post[/post]​
Farkı hemen buldum. Eski sürümde resim boyutu uymayan resimleri yerleştirmek istediğinde kafasına göre yamuk bir şekilde istediği formata çeviriyordu. Şimdikinde de olmuyor ama yamuk yerleştirmiyor :P

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
arkadaşlar tema creator güzel ama ekranın üstünde ve altında boşluklar kalıyor..
bunu çözecek bir çare düşüne varmı?
oraya küçük resimler koyuncada tema çok uyduruk görünüyor..
birde yaptığım temaları maxicep e nasıl vereceğim?

niste10

Üye
ya ben bunu yükledim ama.zip şeklinde yükledi.tıkladığımda arşiv tanınmıyor falan diyo.zaten 667 byte diyo....

Mean Machine

Üye
yaws beyler linke tıklayınca "suspended" yazii.Ne olii? :'(

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
v1.70 çıktı, link onunla güncellendi şu anda !!
Çekebilirsiniz ;)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
resim ebatları 176 ya 176 istiyor bendeki resimlerin çoğunun ebatları düşük acaba ebatları artıracak bir program varmı :huhu: ve bilen bir arkadaşımız nasıl tema yapıldığını açıklarsa iyi olur

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Küçük resmi büyütürseniz, netlik bozulur ..

seckinkoybasi

Üye
küçük resmi büyütme işlemini paint te bile yapabilirsin ama nega nın da dediği gibi netlik bozulur

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by seckinkoybasi@Jun 6 2005, 02:47 AM
küçük resmi büyütme işlemini paint te bile yapabilirsin ama nega nın da dediği gibi netlik bozulur
[post=74683]Quoted post[/post]​
Tema ustası olarak söylüyorum boyutu tam ayarlarsanız mesele kalmaz ;;)

ahmet halıcı

Üye
ben bu programda telefonun menu kısmının arka planına resim koyamıyorum
bilen varsa ve anlatırsa sevinirim
:help:

PHI

PHI

Üye
link ölmüş :(

fitness

Üye
Dostum teşekkür ederim pro için eski versiyonunu kullanmıştım ve hatta harika temalar yapmıştım 2 gün önce k700 ü satıp s700i aldım dolayısıyla b programı arıyordum sağolasın bu arada photo editor diye bir program varya onunla image size diye bir bölüm var oradan büyük resimleri istediğin boyuta getirebilirsiniz tavsiye ederim Gaziantepten Selamlar

redsnake

Üye
arkadaş ne bir sony ericsson p910i sahibi olarak çok guzel

azkucukasci

Üye
Sony Ericsson Theme Editor'un şu anda 2.10 versiyonu mevcut. Sony Ericsson resmi sitesinde. İşte adres !!!

Ayrıca burda Sony Ericsson'a uzaktan kumanda yaratma programıda var. Ben bilgisayarımda winamp için bir tane yaptım. Gerçekten çok yaratıcı. Symbian uyumlu telefonum yok diye üzülmeyin. Bilgisayarınızda bulunan programları Sony Ericsson telefonunuzla etkileşimli hale getirebilirsiniz...

azkucukasci

Üye
<div class='quotetop'>(Eğitimci &#064; Apr 7 2005, 11&#58;50 PM) [post=26319]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Yalnız V.1.50 ile bir fark göremedim. Farkı nedir???
[/b][/quote]
Versiyonların yükselmesinin tek nedeni yeni çıkan Sony Ericsson telefonlarınında programa eklenmesidir. Sony Ericsson telefonlarının tema özellikleri sonradan değiştirilemiyor. Elindeki telefonu değiştirmediğin sürece programı güncellemene gerek yok.

azkucukasci

Üye
<div class='quotetop'>(®BiGDeViL® &#064; Apr 8 2005, 08&#58;41 PM) [post=26759]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar tema creator güzel ama ekranın üstünde ve altında boşluklar kalıyor..
bunu çözecek bir çare düşüne varmı?
oraya küçük resimler koyuncada tema çok uyduruk görünüyor..
birde yaptığım temaları maxicep e nasıl vereceğim?
[/b][/quote]
Temayı oluşturabilmen için tema programında belirtilen &#39;desktop, softkey&#39; gibi grafikleri istediği ölçüde hazırlamam gerekiyor. Bir kez kullandığın nesneyide 2. kez kullanamıyorsun. Bu yüzden kullanmak istediğin mesela &#39;statusbar&#39; ı başka bir yerde kullanmak istersen onu farklı bir adla kaydetmen gerekir. Herşeyden önce elinde bulunan bir temayı herhangi bir arşiv yöneticiyle dışarıya çıkartıp, çıkan grafik nesnelerini kullanarak, onların yerine farklı renk ve resimler kullanarak kaydedip bir yere koyduktan sonra tema programını çalıştırıp istediği grafiklerin yerine hazırlamış olduğun nesneleri kullanarak kendi temanı oluşturabilirsin.

TOLGAREX

Üye
arkadaşlar elimde 35000+fazlası kelimelik bir ing-tr sözlük var. bunu d600 da çalıştırabilecek java programını yazan kişi tüm d600 cülere iyilik etmiş olur.
sözlük metin formatında. o yüzden program yazmak kolay olur. mevcut sözlükler yetersiz. rapid linki bu:

herkese hürmetler.

Üst Alt