Sony Ericsson Symbian UIQ3 Uygulamalar-Melodiler-Status Bar-Temalar-Walpaperlar 675 Mb - 6-7675 Mb l


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
675 Mb lık müthiş Symbian UIQ3 Uygulama-Melodi-Status bar-Tema-Walpaper arşiv fırsat buldukça 50 Mb lık paketler halinde yayınlıyacağım..

takip etmeye devam edin..

Lütfen emeğe saygı.. Teşekkürlerinizi eksik etmeyin...
 
  • Beğen
Tepkiler: jackal__msk, maxiebuzen ve PROTON1
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt