sony ericsson satio idou wifi yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cemre007

cemre007

Üye
    Konu Sahibi
sony ericsson satio idou wifi yardım
arkadaslar sony ericsson satio idou telfon geldi yurt dısından ama telefonla wifi racılıgıyla internete giremiyorum ve baglantı yapmaya calıstıgımda gecersiz wpa önceden paylasılmıs anahtarı gecersiz.baglanılmadı diyor..fakat vaska bi telefonla aynı modeme baglanabiliyodum sorunsuzca.telefon yurt dısında geldigi icin bi sorun oluyo olabilirmi??veye sorunu nedir acaba arkaslar??yardım ederseniz sevinirim simdiden tesekkurler...

AYNA

AYNA

Üye
onun yurt dışından gelmesiyle alakası yok bazen bendede yapıyor.ayarlardan>bağlantı>hedefler>internet e gir odaki wifi varsa sil onu sonra wifi aramasından tekrar arat ve şifresi tekrar gir bide öyle dene olur belki.sebebini bende bilmiyorum arada oluyo benim teleden..

cemre007

cemre007

Üye
    Konu Sahibi
eywallah kardes teşekkur ederim..

AYNA

AYNA

Üye
rica ederim kardeş..

romantik

romantik

Üye
arkadaşlar ben de satio var ama bir türlü wifi ile bağlanamadım buluyor bağlan diyorum bağlanıyor diyr sonrada wlan bulunamadı diyor ama orada gösteriyor anlamadım gitti telide güncelledim aynı

ybahceci

ybahceci

Üye
senin sorunun büyük bir ihtimalle modem kaynaklı. Aynı modem isminden 1 den fazla varsa vede şifresiz ise bağlanmakta sorun yaşarsın.

AYNA

AYNA

Üye
senin sorunun büyük bir ihtimalle modem kaynaklı. Aynı modem isminden 1 den fazla varsa vede koduz ise bağlanmakta sorun yaşarsın.

Doğru diyorsun bikere banada olmuştu bu sorun.ayni 2tane vardı birini sildim listemden sorun çozuldu..

pit10olympos

pit10olympos

Üye
arkadaşlar benim bi sorum var satio da bazen wifi bağlantısı kesildi diyor snra bağlantılara girmeye çalışıyorum ama olmuyo ancak tel. Bataryasını cıkarıp takınca geliyor bu durumla ilgili bilgisi olan var mi acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...