Sony Ericsson K700I Temalar

Sponsorlu Bağlantılar

huseyingunduz

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Sony Ericsson K700I Temaları Istiyorum Gönderebilecek Arkadaşlara Şimdiden Teşekkür Ederim.
[email protected]
 


FrontmaN

FrontmaN

Üye
Biraz sitede arastırma yaparsan çok kolay bulabilrsin.Se bölümüne bak ondan sonra iaradığınız bulamazsan buradan istek yap.
 

DefectoR

Bu konunun yeri burası değil...
 

mococo

Üye
al dostum burada hepsi mevcut


 

tevfikmaden

Üye
sayfaya git üye ol ne istiyosan indir
 

ykp04

Üye
istemediğin kadar...
 

poyraz30

Üye
slm
 

Benzer Konular

ibrahim 42
Cevap
0
Görüntüleme
197
ibrahim 42
Cevap
1
Görüntüleme
339
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt