Haber Sony, 6.0 İle ilgili

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Sony, 6.0 İle ilgili
Sony, 6.0 İle ilgili; Marshmallow henüz beta aşamasındadır. Tüm ülkelere dağıtılmayabilir. Final sürümü beklenip tam verimli olarak öyle sunabiliriz dedi.

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

yeumyang

yeumyang

Moderator
Acelemiz yok bekleriz ama nisan ayı bitmeden verseler iyi olur

• Beğen
Tepkiler: phasan
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ana Sürümde Milleti Bezdiriyorlar Kaldıkı Betası :D

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Öyle bir açıklama yok. Dağıtım zaten başladı.

Buğra

Buğra

Admin
Öyle bir açıklama yok. Dağıtım zaten başladı.
öyle bir açıklama var :) xperiablog bakarsanız görebilirsiniz. sony beta programını haziran temmuz ayına kadar devam ettireceğini duyurdu ve bu dağıtılan sürümün nihai final sürüm olmadığını operator bazlı romlar olduğunu söyledi. yani ya bu dağıtıma başladığı romları verip sonra güncellemelere yeniliklere devam edecek yada dağıtmadan final sürüm için biraz daha bekletip final verecek

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
öyle bir açıklama var :) xperiablog bakarsanız görebilirsiniz. sony beta programını haziran temmuz ayına kadar devam ettireceğini duyurdu ve bu dağıtılan sürümün nihai final sürüm olmadığını operator bazlı romlar olduğunu söyledi. yani ya bu dağıtıma başladığı romları verip sonra güncellemelere yeniliklere devam edecek yada dağıtmadan final sürüm için biraz daha bekletip final verecek
Sanki adamlar wp gibi kendi işletim sistemini yapıyor biz Android 8 gelince alırız Sony ciler

kralberk13

kralberk13

Üye
bence yeniliklere devam edip final verecek görüşüm bu

kralberk13

kralberk13

Üye
3 ay sonra final verilir diyelim N nezaman gelcek bize

kralberk13

kralberk13

Üye
hadiya :D 2 sene beklicez öylemi neyseki 6 işini yapıyo rahat sorun yaşamıyoruz

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
hadiya :D 2 sene beklicez öylemi neyseki 6 işini yapıyo rahat sorun yaşamıyoruz
Bana gore bunlar wp gidi sanki kendi işletim sistemini kendi yapıyor gibi bune ya zar zor yeni güncelleme aldı bazı teller

Buğra

Buğra

Admin
Arkadaşlar bence gayet iyi bir program bu neden derseniz gizli bir google plus grubu var orada kullanan kişilerin öneri ve yorumları vs alınıyor ona göre güncelleme eksikler gideriliyor. mesela yeni yazılım ile xpera x serisinde olan yeni stamina mod gelecek ve süper oto mod 20mp çekme özelliği gelebilir en çok istenen özellik buydu çünkü

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bence gayet iyi bir program bu neden derseniz gizli bir google plus grubu var orada kullanan kişilerin öneri ve yorumları vs alınıyor ona göre güncelleme eksikler gideriliyor. mesela yeni yazılım ile xpera x serisinde olan yeni stamina mod gelecek ve süper oto mod 20mp çekme özelliği gelebilir en çok istenen özellik buydu çünkü
Bunlar gelsin birde hafıza olayı hall olsun

kralberk13

kralberk13

Üye
evet stamina mod ve 20 mp kamera gele bilceğini okumuştum sen yazmadan önce :)

Buğra

Buğra

Admin
evet stamina mod ve 20 mp kamera gele bilceğini okumuştum sen yazmadan önce :)
çünkü o bilgiyi ben verdim ilk :) facede gördüysen veya diğer yerlerde xperia grubu ve sayfasının sahibini tanıyorum ona söyledim o duyuru yaptı :)

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye
aynen facede üyeyim :D

• Beğen
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
çünkü o bilgiyi ben verdim ilk :) facede gördüysen veya diğer yerlerde xperia grubu ve sayfasının sahibini tanıyorum ona söyledim o duyuru yaptı :)
Hem facede hem kendı blog sayfasında okudum

Üst Alt