Tavsiye Songarc Şarkılar

Sponsorlu Bağlantılar

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
    Konu Sahibi
Songarc Şarkılar
oyundaki adım playera2c2886c bu ismi Bi türlü değiştiremedim. Yaptığım şarkılar:
*The White Stripes-Seven nation army
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
*The White Stripes-Blue orchid
*The White Stripes-Hardest button to button
*KISS-I was made For lovin
Black Sabbath-Iron Man
sizde notalandırdığınız şarkıları paylaşın test edelim bu arada çaldıktan sonra geri bildirim yapmayı unutmayın...

5800

Üye
Songarc çok fail bir oyun.Siz bassanızda basmasanızda şarkının arka planda çalmaya devam etmesi kalitesizliğini gösterir.

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
    Konu Sahibi
Songarc çok fail bir oyun.Siz bassanızda basmasanızda şarkının arka planda çalmaya devam etmesi kalitesizliğini gösterir.
daha önce guitar rock tour ve guitar hero oynamış biri olarak ben oldukça başarılı buldum. ayrıca şarkıları oyun değil bizler notalandırıyoruz o yuzden bu çok normal zate oyun ritim oyunu gibi bi şeymarilyn manson-sweet dreams

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bende duman-haberin yok oluyorum ve atiye-budur şarkılarını yapmıştım.Turkçe şarkılara ozen göstermek istiyorum O zaman oyun daha çok sevilir gibime geliyor :) bende yabancı ve remix şarkılar dinliyorum ama ritimleri hızlı olduğundan tutturamıyorum :D

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
    Konu Sahibi
Bende duman-haberin yok oluyorum ve atiye-budur şarkılarını yapmıştım.Turkçe şarkılara ozen göstermek istiyorum O zaman oyun daha çok sevilir gibime geliyor :) bende yabancı ve remix şarkılar dinliyorum ama ritimleri hızlı olduğundan tutturamıyorum :D

haberin yok ölüyorum gördüm çaldım guzeldibenim seven nation army en çok çalınanlarda 61.

muratangin

Üye
beyler ben şarkı secinde storeye gidiyor arama yapıyor nasıl şarkı bulacağım ?

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
    Konu Sahibi
audiotica 4 diye Bi program var onu indir şarkıları ordan indir