Haber Songarc Oyunu Büyük Güncelleme Aldı

Sponsorlu Bağlantılar

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
Songarc Oyunu Büyük Güncelleme Aldı
SongArc oyunu mağazaya geldiği ilk haftasında 14 bin kullanıcı tarafından kullanılmaktaydı.sadece windows phone mağazasında olan bu oyun gerçekten de kendi türünde mağazadaki en iyi uygulama.Uygulama gelen güncelleme ile de 1.5 versiyonuna ulaşmış durumda.
1.5 versiyonu ile gelen özellikler.

-Genel hatalar giderildi

-Daha iyi bir canlı kutucuk özelliği sunuldu

-Şarkı verilerini yüklemek daha hızlı hale getirildi

-En düşük görüntü ayarı %30 oranına eşitlendi

-Oyun Menüsüne ikonlar eklendi

-Nota Yaratma Eğitimini tekrardan izleyebilme olanağı getirildi

-Notalara oy veren insanların verdikleri oranlar gösterilecek

-Artık şarkının nota uzunluğu gösterilecek

-Düzenleme kısmındaki küçük hatalar giderildi

-Artık telefonunuz çok şarkı barındırsa da uygulama kapanma hatası vermeyecek ,bu sorun giderildi

-Uygulamanın başlamama sorunu düzeltildi

-Ve performans artırmaya yönelik geliştirmeler yapıldı.
Uygulama yapımcısının verdiği bilgiler doğrultusunda,oyun bir kaç gün sonra ÜCRETLİ konuma gelecektir.Elinizi çabuk tutsanız iyi edersiniz gerçekten mağazadaki en sağlam oyunlardan bir tanesidir.

PureFood

PureFood

Üye
teşekkürler, ne olduğunu bilmiyorum ama indirdim, ileride lazım olur falan tam sürüm kayıtlı olsun hafızada

5800

Üye
Oyunda bassanızda basmasanızda şarkı çalmaya devam ettiği sürece o oyundan cacık olmaz.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bilgi için teşekkürler

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Oyun daha güzel olmuş teşekkür ederim bilgilendirme için :)

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Oyunda bassanızda basmasanızda şarkı çalmaya devam ettiği sürece o oyundan cacık olmaz.
arkadaşım haklı olabilirsin fakat şu an için mağazadaki en iyi oyun bu. Bu oyunun bedava olmasının en büyük sebebi telif hakkı olaylarına takılmayıp senin telefonundaki Xbox müzik sistemini kullanıyor olması. O sistemi kullanan hiç bir oyun da kolay kolay Guitar Hero gibi bir deneyim yaşatmaz. Dua et Guitar Hero gelsin. Ben de istiyorum daha iyi bir oyun deneyimini yaşamayı

OozyStaw

OozyStaw

Üye
:tşk:

alical33

alical33

Üye
oyun linki paylaşabilirmisiniz ?

recep288

recep288

Üye
Windows Phone için "SongArc" uygulamasına göz atın