son osmanlı meryem...!!!!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufuk023

Üye
    Konu Sahibi

Halen Osmanlı kimliği taşıyan 120 yaşındaki Meryem’in 120 torunu, 250 de torununun çocuğu bulunuyor.
Dünyanın en yaşlı insanı halen Osmanlı kimliği taşıyor. Kudüs’te yaşayan Meryem’in 120 torunu, 250 de torununun çocuğu bulunuyor. Dünyanın en yaşlı insanı olan Meryem Amash Osmanlı İmparatorluğu’nda dünyaya gelmiş.Guinness rekorları kitabına ilk Osmanlı doğum belgeli bir kadın dünyanın en yaşlı insanı olarak giriyor.İsrail’de yaşayan Meryem Amash isimli kadın tam 120 yaşında.Elindeki Belgesi o dönem bu toprakların hakimi olan Osmanlı imparatorluğu tarafından verilmiş.10 çocuğu ve bir kızı olan Meryem’in 120 torunu, 250 torunununun çocuğu bulunuyor. 20 tane de torununun torunu var. Meryem Kudüs’ün Türklerin kontrolünde olduğu zamanları hatırlıyor.


 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
vay bee
 
leiche

leiche

Emekli Yönetici
ne savaşlar geçirmiştir bu kadın
 
Salihyet

Salihyet

Üye
vallahi , osmanlıyı bu kadın yönetseymiş demekki :ehe fena olmazmış :P:
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Yürüyen Tarih Tabir-i Caizse..
 
qurbuz

qurbuz

Üye
saol
 

Silinen Üye 299735

Üye
120 yaşındaki Meryem’in 120 torunu, 250 de torununun çocuğu bulunuyor.
vay be
 
c3r3n

c3r3n

Üye
maşallah.allah daha daha uzun ömür versin
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt