[Son Dakika] Baskılar Sonuç Verdi

• 2 Ekim 2012
  • 433 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SON DAKİKA

BASKILAR SONUÇ VERDİ

MÜJDEEEEEEEEEE

YASA TASARISI GERİ ÇEKİLDİ

Hayvanlarla ilgili köklü değişiklikler getirecek yeni yasa tasarısına yönelik tepkiler hükümete geri adım attırdı.

TBMM Çevre Komisyonu'nun gündeminde bulunan 5199 sayılı Hayvanları koruma Kanunun bazı maddelerinin değiştirilmesi hakkındaki kanun teklifi gelen tepkilerin ardından geri çekildi.

Yeni yasama yılının başlamasıyla birlikte komisyonun gündemine alınması beklenirken bugün sürpriz bir kararla teklif geri çekildi

< Resmi açmak için tıklayın >

Alıntı: Haytap Facebook

Yazan: The East
  2. Bir Veteriner Hekim olarak sevindim bu habere... Zaten saçmaydı değiştirme kararları... Haber içinde :tşk:

3. bende ikinci öğretim harçları mi kalkıyor diye sevindim

4. Harclardan sonra hukumetin alacagi en iyi kararlardan biriydi.

Bazi sokaklarda 10-15 tane it surusu var, cevreye saldiriyorlar insanlari rahatsiz ediyorlar. Bir kurtulamadik gitti sunlardan.

5. bakalım birini ısırınca kim sorumlulugu üzerine alacak

6. olaylara bakış açına hayranım abi. :D

7. bızım buralardada vardı gelen gecene sarıyodular.. topunu ımha etcen kopeklerın..

- - - Eklendi - - -

adam haklı beyler..... sonuna kadar dogru

8. imha diye bişey yok kardeşim sokak köpeklerini barınaklara taşımak

- - - Eklendi - - -

öyle degilmi ama kardeşim kaç tane çocugu agır şekilde yaraladılar kimse çıkıp bunların sokaklarda dolaşmasına biz izin verdik sorumlu biziz dedimi ?

9. bizim sokakta it çok ama belediyo toplayamıyo

10. Çok haklısın abi. Geçenlerde eşimi grup halinde dolaşan köpekler sıkıştırmış zor kurtarmış kendi. Allah esirgemiş ya...

11. sokak ta ınsanlar geze ıtler degıl.. ama qt lerın d-neden gezdıgını hala cozemedım.. onlarda mıllete sarıyo

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 07:45