Uygulama Sololearn:Learn to code free uygulamasını türkçeye nasıl çevirebilirim

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Sololearn:Learn to code free uygulamasını türkçeye nasıl çevirebilirim
Google Play Storede ki Sololearn:Learn to code free uygulamasını türkçeye nasıl çevirebilirim veya siz çeviri yapabilen üyeler çevirebilir mi ?

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
foruma kaydolduktan sonraki ilk mesajım vay beee ne günlerdi
di mi @DarkredBlue61

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yok 2020 de bela oldum
2018 de saftım
Sorun çözülmedi
2018 de ben daha lumia kullanıyordum vay be. ben kuzenım sayesinde üye olmuştum c5 03 e uygulama mı ney arıyordurm ne günlerdi o zaman. ergen doluydu forum

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
XXXturi01

XXXturi01

Üye
@gonyalı ve @DarkredBlue61 hayatımda gördüğüm en iyi ikilisiniz.
Her konuda konuyu sohbet odasına çevriyonuz😆

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
İkimiz de deliyiz
o 2. Seviye
Ben 3. Seviye :)
Mesaj birleştirildi:

Hindi derler bize konuyu dağıtan gereksiz mesaj atan kimseler hindi oluyo forumda
Hindiler forumun atardamarlarıdır. :)

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
3. sahis vardı fakat o dayanamadı. adam bırak forumu online alemi terk edecekti az kalın. 46c raporu aldı belkide. o yüzden ortalk sıkıntı. neyse darısı gonyalının başına. ilk hedef onunn ayağını kaydırmak. ee ne demişler , neyse demişler işte birşeyler aklıma ata sözü gelmedi şimdi. sabah sabah uykum var saksı çalışmıyor gece 2 de yattım yorgunum dostlar yorgunum.

• Beğen
XXXturi01

XXXturi01

Üye
3. sahis vardı fakat o dayanamadı. adam bırak forumu online alemi terk edecekti az kalın. 46c raporu aldı belkide. o yüzden ortalk sıkıntı. neyse darısı gonyalının başına. ilk hedef onunn ayağını kaydırmak. ee ne demişler , neyse demişler işte birşeyler aklıma ata sözü gelmedi şimdi. sabah sabah uykum var saksı çalışmıyor gece 2 de yattım yorgunum dostlar yorgunum.
3. Şahıs o yeni gelen dobraokuyucu degilmiydi? Lan olum ben sizin 3. Şahisiniz olsam kim kim bilir ne yaşarım 😆
Mesaj birleştirildi:

İkimiz de deliyiz
o 2. Seviye
Ben 3. Seviye :)
Mesaj birleştirildi:

Hindi derler bize konuyu dağıtan gereksiz mesaj atan kimseler hindi oluyo forumda
Hindiler forumun atardamarlarıdır. :)
Deli gibi sohbeti tek sizde gördüm😆

• Kahkaha
Tepkiler: gonyalı ve DarkredBlue61
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
Üstüme iyilik sağlık daha yeni geldim zaten foruma neden üçlemenin bir parçası oldum bir anda :D
3. Şahıs o yeni gelen dobraokuyucu degilmiydi? Lan olum ben sizin 3. Şahisiniz olsam kim kim bilir ne yaşarım 😆

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Mesaj birleştirildi:

Deli gibi sohbeti tek sizde gördüm😆
yok o değil bundan daha öncelerde rahat 10 aydan fazla belkide. silinen üye bilmem kaç yazıyor ismindede şimdi zor bulurum onu.

ortama ayak uydurduktan sonra sorun yoh. bizde her yol var yani.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üstüme iyilik sağlık daha yeni geldim zaten foruma neden üçlemenin bir parçası oldum bir anda :D
yok zaten öyle hemen olmaz ilk eleme sonra mulakat falan kolay değil. @gonyalı bilir geçen bir tane eleman şalça oldu bana arkadaş düşmek bilmedi yakamdan. çocuk habire yok işte googleden espirilere bakıyorsun ediyorsun öyle yazıyorsun falan ama ciddi ciddi sıkıntılıydı eleman. sonrasında kafayı taktım tabi kolay mı.sonra hakaret filan ettide ben yermiyim bunları. onun dengine inmedim şikayet etti beni bir kaç yorumum silindi.iyice dellendim tabi o ara. sonra bende şikayet ettim yorumlarını silindi filan bi anormal yani.ha şimdi diyeceksin ki niye okudum bu kadar şaçmalığı.haklısın ama gonyalı da o elemanlar ile kanki olmaya yakındı aralarını ben bozdum. elinden tutanla gidiyor. mazallah bir gün çekerler tenhaya kafasını cama şıkıştırıp yani gerisini anlatamam forumun kuralları el vermez. o yüzden öyle yani havalar sıcak oturuğum yerde terler oldum. çok terleyince masaüstünün egzoz fanını söktüm onu masaya koydum onunla serinliyorum. olaylar bundan ibaret. ne demişler her gördüğün ak sakallıyı uyar.şaça ve sakala düşen beyazlar ölümün habercisidir. Hz Ömerdi sanırım ölümü her gün bu şekilde hatırlıyordu. aman uzun hikaye şimdi hepsini yazsam sıkar bu sıcakta. o yüzden gonyalı sıksın biz dinleyelim onun yalanları daha iyi gidiyor. ha aslında yağmurlu bir hava olsa oh uzat ayakları dinle sürekli zaman daha iyi geçer.
Mesaj birleştirildi:

ha şu bana şalça olan elemanın akibetini anlatmadım tabi. merak edersiniz. sonrasında biraz taktım buna seviyeli çattım ettim.en sonunda froumu bırakacağim falan yazmaya başladı isyanlara triplere girdi. tripkolik görse sanatçılık hayatını bitirirdi yani o derece.sonra baktım geri gelmiş konu açmış falan en sonunda iyice taktımya buna bütün yazdığı herşeye beğenme tuşuna basarak beğeni skorunu - lere indirdim. en sonlarda daha ne yazıyordu nede konu açıyordu.sonrasında ne oldu bilmiyorum dahada görmedim elemanı. işte o sıralarda gonyalı onunla bir tanede yaveri vardı ama o çok takılmıyordu forumda.onlarla takılıyordu.bak yapma etme dedim ama abi sözü dinlemiyor gonyalı. en sonunda tam zopalayacaktım kı :bottom::bottom: diğer ergenusları def edince gerek kalmadı yani.karadenizli olunca biraz inat var haliyle. ama ben anlayışluı sakın birisiyim elemanciddi manada yorumlar attı bana.başkası olsa sülalesinde dünyaya ayak basanı bırak nefes alan temas ettiği tüm canlı varlıklarına kadar nokta nokta virgül yapardı yanı. o yüzden bende damarına damarına bastım sonuç rahatım.hesabını bulursam atarım.forumda beğeni skoru yerde olan tek eleman odur :kop::kop::kop:

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: gonyalı ve Dobraokuyucu