Şok Şok Şok ... Mig33 v4.30 Resmi sürüm yayımlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Şok Şok Şok ... Mig33 v4.30 Resmi sürüm yayımlandı

mig33 nedir?

Mig33 mobil telefonunuzla ucuz görüşmeler yapabilmenizi, ucuz SMS gönderebilmenizi ve arkadaşlarınızla çevrimiçi sohbet yapabilmenizi sağlar. Fakat hepsinden öte mig33 dünyanın her yerinden insanları birbirine bağlayan ve kullanıcılarının telefon faturalarını azaltmalarına yardım eden bir mobil topluluktur.

Mig33 200'den fazla ülkeye uzanır ve gün be gün büyümektedir. Dünyanın her yerinden insanlara her gün milyonlarca mesaj dağıtmaktayız ve onbinlerce telefon görüşmesi bizim aracılığımızla yapılmakta. Ve mig33 sadece daha iyi olmaya devam etmekte.

Global ağımız şu anda İngiltere, Avrupa, Asya, Avustralya ve ABD'yi kapsayan birçok kıtadan ülkelere uzanmaktadır. Size en iyi hizmeti en iyi koşullarda sağladığımızdan emin olmak için sürekli genişlemekteyiz.

Bu topluluğun parçası olmak ve görüşme masraflarınızdan tasarruf için bütün yapmanız gereken şey birkaç dakikanızı ayırarak mig33'ü telefonunuza yüklemek ve kullanıcı olarak kaydolmak, ve sonra çevrimdışı olup uzaklaşabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kamatras3, jejep ve Nadir

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

serkantas1987

Üye
teşekkürler

bayon

Üye
Mig33 e yayımladığı bu iğrenç sürüm için teşekkür ediyorum... Senin de eline sağlık kardeş buraya kadar koymuşsun

kollucu

kollucu

Üye
Evet katılıyorum moruk iğrenç bir sürüm begenmedim

jejep

jejep

Üye
N70 de de çalışmadı

konyarapp

Üye
teşekkürler deneyeceğimmmm

sedat_17

sedat_17

Üye
Deneyek bakam

--------------- Ekleme ---------------

Gecersiz dosya

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Eline Emegine Saglik :sirit: :sirit:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt