ŞOK ŞOK ŞOK... 6600 ve desteklenmeyen tüm s60 lar için Bedava Vodafone Messenger...

Sponsorlu Bağlantılar

kadermahkumu105

Üye
çok teşekür edferim yüklendi açılıyoo diğerlerinden dahada güzelllllllllllll

wjaga

Üye
bu uygulama 6303c de çalıstı fakat ekran boyutu uyumsuz :S off lütfen 240x320 olanını koyarmısın kardeşim lütfen :) :S

wjaga

Üye
kusura bakma gormedim ama bir sorunum daha var yazdıklarımı silemiyorum :(( s60 lara uygun düzenlediği için benim telefonumda ( c ) silme tuşu yok :((

erdinc308

Üye
tesekkürler

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
kusura bakma gormedim ama bir sorunum daha var yazdıklarımı silemiyorum :(( s60 lara uygun düzenlediği için benim telefonumda ( c ) silme tuşu yok :((

O konuda yapabileceğim birşey malesef yok. Bir de t9 açık dene.

wjaga

Üye
kesekkürler kardesim ama yazdığım messenger adresini tekrar silemiyorum :( bunda yahoo da vardı o neden yok ?

mali

Üye
link yok

ozanazy

ozanazy

Üye
"1 Ağustosta Vodafone Messenger olayı bitiyo. Vodafone'nun sitesindeki linki bile kaldırıldı."

Vodafone müşteri hizmetleri bunu söyledi.

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
"1 Ağustosta Vodafone Messenger olayı bitiyo. Vodafone'nun sitesindeki linki bile kaldırıldı."

Vodafone müşteri hizmetleri bunu söyledi.

Yahoo nun bittiği haberi gelmişti ama messenger i senden duyuyorum. Sitesindeki linkin kalktığını fark etmiştim daha önce. Sağlık olsun. Zaten aylık cep net var. Aylık cepnet sayesinde sesli ve görüntülü messenger programları dahi kullanabiliyoruz. Canı sağolsun vodafonun... :naughty:

savarsavarsavar

Üye
ya bende yükledim ama bağlantı başarısız diyor internet ayarlarıyla nasıl bağlanacam bilmiyorum..yardımcı olursanız sevinirim...

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
ya bende yükledim ama bağlantı başarısız diyor internet ayarlarıyla nasıl bağlanacam bilmiyorum..yardımcı olursanız sevinirim...

Jar ve jad uzantılı dosyaları aynı klasöre atıp jad dosyası üzerinden kurulum yapacaksın. Vodafone internet ayarlarıyla bağlanacaksın. Olmazsa uğraşma. Bazı 6600 larda olmuyor. Sebebini bilmiyorum.

mc_hakan15

Üye
çk saol kardeş bn vodafone live dan indriyodm ama artk indrmiyo bn bu programı ykledm bağlantı bşarsz diyo ama saol

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
çk saol kardeş bn vodafone live dan indriyodm ama artk indrmiyo bn bu programı ykledm bağlantı bşarsz diyo ama saol

Sayfalardaki açıklamaları olursanız bağlanabilme ihtimaliniz çok yüksek

skyfire636363

Üye
arkadaşlar ben x-plore kullanıyorum n70. download dosyasını bir kat okuyucu yardımıyla hafıza kartına atın sonra xploreyi açın ve download dosyasının içinden .jad ve .jar uzantılı dosyayı dışarı çıkar deyin sonra ana dizine taşıyın ve tekrar ana dizine dönün daha sonra jad uzantılı dosyaya seçenek/dosya/sistemle aç deyin ve yükleme sırasında vodafone liveyi seçin tmm artık çalışır halde..... bu kadar ama unutmayın yüklemeyi yapmadan önce vodafone live ayarlarının yapılmış olmas lazım:)

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben x-plore kullanıyorum n70. download dosyasını bir kat okuyucu yardımıyla hafıza kartına atın sonra xploreyi açın ve download dosyasının içinden .jad ve .jar uzantılı dosyayı dışarı çıkar deyin sonra ana dizine taşıyın ve tekrar ana dizine dönün daha sonra jad uzantılı dosyaya seçenek/dosya/sistemle aç deyin ve yükleme sırasında vodafone liveyi seçin tmm artık çalışır halde..... bu kadar ama unutmayın yüklemeyi yapmadan önce vodafone live ayarlarının yapılmış olmas lazım:)

ama bu vodafone live ayarlarıyla bağlantı kurmaz. Vodafone internet ayarlarıyla bağlanır. Bunun ayarlarıyla biraz uğraştığımdan orjinal gibi değil yani. Tabi s60v1 cihazlardan bahsediyorum.

okkankaya

okkankaya

Üye
teşekkürler

Üst Alt