ŞOK ŞOK ŞOK... 6600 ve desteklenmeyen tüm s60 lar için Bedava Vodafone Messenger...

Sponsorlu Bağlantılar

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
ŞOK ŞOK ŞOK... 6600 ve desteklenmeyen tüm s60 lar için Bedava Vodafone Messenger...
6600 laVodafone live sitesine bağlanıp messenger indirmek istediğinizde "üzgünüz telefonunuz desteklenmiyor" yazıyordu ya. Üzülmelerine dayanamadım. Bir son vereyim bu üzüntüye dedim. Naçizane :)
Yorumlarınız çok önemli. Aldığınız sonuçları , karşılaştığınız sorunları ve diğer yorumlarınızı yazın ki düzenleme yapabileyim. Bende uygun telefon yok... Kısa bir süre deneme imkanım oldu sadece. n70 ve altı tüm s60 jar ve 176X208 ekran çözünürlüğündeki diğer java destekli telefonlar için.
Zip den çıkan açıklamayı kesinlikle okuyun. TEŞEKKÜR ETMEYENIN KAYNANASI 100 YIL YAŞASIN... :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sLash67, ßy Berk, AS_MU ve 73 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Umarım iş görür...

hotbord_34

Üye
6600 laVodafone live sitesine bağlanıp messenger indirmek istediğinizde "üzgünüz telefonunuz desteklenmiyor" yazıyordu ya. Üzülmelerine dayanamadım. Bir son vereyim bu üzüntüye dedim. Naçizane :)
Yorumlarınız çok önemli. Aldığınız sonuçları , karşılaştığınız sorunları ve diğer yorumlarınızı yazın ki düzenleme yapabileyim. Bende uygun telefon yok... Kısa bir süre deneme imkanım oldu sadece. n70 ve altı tüm s60 jar ve 176X208 ekran çözünürlüğündeki diğer java destekli telefonlar için.
Zip den çıkan açıklamayı kesinlikle okuyun. TEŞEKKÜR ETMEYENIN KAYNANASI 100 YIL YAŞASIN... :)

sonuc 6600 da baglantı hatasi veriyor yani calısmıyor zeten ben hattımı n73 takınca gırebilıyorum 6630 destekliyor ama 6600 ne den desteklemıyor bır turlu anlamıyor

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
sonuc 6600 da baglantı hatasi veriyor yani calısmıyor zeten ben hattımı n73 takınca gırebilıyorum 6630 destekliyor ama 6600 ne den desteklemıyor bır turlu anlamıyor

Uygulamayı jad dosyası üzerinden kurup vodafone internet ayarları ile bağlanmayı denedinmi. Benim yaptığım denemede vodafone internet ayarlarıyla kontör gitmemişti.

4hm3t1c4

4hm3t1c4

Üye
emegıne saglık kardesım ellerın dert gormesın :bye2::oke:

[Cenk]

[Cenk]

Üye
teşekkürler

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Deneyen arkadaşlar aldıkları sonuçları buraya yazarlarsa iyi olur. Gerekirse biraz daha düzenleme yapabilirim.

[Cenk]

[Cenk]

Üye
7610 da çalışmıyo önizlemedeki resim gibi geliyo bağlantı başarısız diyo

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
7610 da çalışmıyo önizlemedeki resim gibi geliyo bağlantı başarısız diyo

Vodafone internet ayarlarıyla bağlanın. 20 defa bağlansınmı diye soracak. Sonra bağlanacak. Kontor gitmedi bende. Kullanan arkadaşla az sonra görüşeceğim. 4 gündür kullanıyor bildiğim kadarıyla. Kesin bilgiyi alınca yazarım burayada.

hotbord_34

Üye
Evet telsim interneti secince 6600 calısıyor eline saglık kontor dusmuyor

biralemceyhun

Üye
sorun yapıyo sürekli bağlantı ayarı istiyoo birde virüs var sanırım.bazende acmıyoo

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Tam 20 defa bağlantı istiyor. virus konusunu bilmiyorum.
Belki hazırladığım bilgisayardan bulaşmıştır. Anti virüs kuruluydu ama... Açılırken ara ara donma olabilir. Sonuçta eski model telefonlar. :)

denizfeneri34

Üye
teşekkürler kardeşş

ucx

ucx

Üye
Paylaşım için teşekkürler.

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Yakında tüm MIDP1 ve MIDP2 java destekli cihazlar için bütün ekran çözünürlüklerine uygun olarak düzenleyip paylaşacam... Belki bildirim seslerini ve ara yüzleri de değiştiririm...

58_USTA_58

58_USTA_58

Üye
Çalışırsa eşekkürler Denerim Saol

efsane_1774

efsane_1774

Üye
kardeşim bu bağlanamıyor diyor 6600 da ayarlar vodafon live bi yardımcı ol
jad da kurmuyo

Üst Alt