ŞOK ŞOK ŞOK... 6600 ve desteklenmeyen tüm s60 lar için Bedava Vodafone Messenger...

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
uygulama yöneticisinden girdim dediğini yapınca düzeldi 2-3 defa sordu sanırım artık sormaz bu programı yapan kişiye ödül vermek lasım süpersin emeğine sağlık

Bunu yapan kişi benim. Ödül olarak teşekkür etmeniz yeterli...

zweigle

Üye
aryscat kardeşim işin gücün rast gelsin 6600 da denedim jad uzantılı dosyayı kurdum karşıdan yükledi. sonra vadofone gprs ayarları ile girdim bağlandı. her seferinde bağlansınmı diye soruyordu teli açıp kapattım uygulama yöneticisinden bir kez sor dedim düzeldi. 3-4kez sordu ilk başta başkada sormadı ondanda bişi olmaz sonuçta beleş. bu mesajı yazarken test amacıyla 1 saat denedim kontör filan düşmedi. yakında kokusu çıkınca kaptır vadafone

aryscat

Üye
    Konu Sahibi

güle güle kullan.ç Kokusu çıkmadan biz tadını çıkaralım o zaman... Keyfine bak....

vedat533

Üye
yaw arkadaş elin deymişken d600 içinde ayarlasan çok makbule geçer

WMPRX

Üye
Süper Çok Teşekkürler Giriyor..

emrezx

Üye
benmde vodafone faturalı hattım var telefonum 6680 jar dosyasından yükledim vodafone live ayarları ilesorunsuz bağlanıyor ama korkuyorum faturalı hat olduğu için ekstra ücret gelirmi sizce???

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
benmde vodafone faturalı hattım var telefonum 6680 jar dosyasından yükledim vodafone live ayarları ilesorunsuz bağlanıyor ama korkuyorum faturalı hat olduğu için ekstra ücret gelirmi sizce???

Kardeş bunu öğrenmenin tek yolu bir müddet kullanıp sonra ayrıntılı fatura beklemek.

emrezx

Üye
Kardeş bunu öğrenmenin tek yolu bir müddet kullanıp sonra ayrıntılı fatura beklemek.

ilginç olan sizin 1. mesajda verdiğiniz dosyayı indirdm pc suite ile jad değil sadece jar dosyasını yükledim telefonumda daha önce vodafone live ayarları vardı onu seçtim direk bağlandı halende bağlı

not telefonum : 6680 176 x 208 ekran boyutu....

aryscat

Üye
    Konu Sahibi

Pc suite bir _ekilde jad dosyas1n1 görmü_ olmal1. Çünkü kar dosyas1 içerisinde vodafone serverine balanan adresler yok. Jad dosyas1 program1n vodafone serverini görmesini salayan baz1 sat1rlar içeriyor. Yani jad olmadan balant1 olmas1na tecrübelerime dayanarak pek ihtimal vermiyorum.

ceyhuns

Üye
bendede 6600 war ama denycez bakalım cevap yazarım olursa insallah

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Olur inşallah

free79

Üye
samsung c5510 içinde yaparmısın 208 x 320 Piksel Ekran Çözünürlüğü
n73 olanı denedim lakin jad üzerinden kuramıyorum geçersiz dosya diyor..
lakin ilk sayfadikini kuruyorum jad dosyası üzerinden lakin ekran birbirine giriyor

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
samsung c5510 içinde yaparmısın 240 x 320

n73 olanı denedim lakin jad üzerinden kuramıyorum geçersiz dosya diyor..
lakin ilk sayfadikini kuruyorum jad dosyası üzerinden lakin ekran birbirine giriyor

Kardeş. Cepten girdiğim için hemen yapamıyorum. Bazı problemlerim var. Onları halledeyim bir ara birkaç istek daha var onlarla ilgileneceğim. Ama sen sitesine cep telefonunla girip ordakileri bi dene istersen... Kusura bakma... Halledersen haberim olsun.

emrezx

Üye

netten my vodafone hesabına girdim güncel görüşme detayını kontrol ettim şu şekilde yazıyor..

24/04/2010 18:32GprsInternet süre tutar
00.0024/04/2010 18:32GprsInternet 00 00
00.0024/04/2010 18:45GprsInternet 00 00
00.0024/04/2010 18:46GprsInternet 00 00
00.0024/04/2010 19:13GprsInternet 00 00
00.0024/04/2010 19:13GprsInternet 00 00
00.00
faturaya yansımamış gibi görünüyor ama bakalım...

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
vodafone bu konularda pek yanlış yapmaz... Fatura sonucunu buraya yazarsan arkadaşlara da faydamız olur. Teşekkürler...

free79

Üye
kendim hallettim dostum ilk sayfadaki dosyalarında oynama yaparak şuan ekrana sığdırdım