Öneri Soft brick çözūm samsung m10

Sponsorlu Bağlantılar

imHakeSs

imHakeSs

Üye
    Konu Sahibi
Soft brick çözūm samsung m10
Arkadaşlar iyi gùnler daha once Samsung m10 cihazimda soft brick yasadigim icin konu acmistim ve isin icinden cikamadigim icin cihazi servise gondermistim ve serviste anakartin yanik oldugunu anakartim degismesi gerektigi soylendi cihazdaki sorunlar sunlardı cihaz kendini bootloop ediyordu ve recovery ve download moduna almiyordu haliyle wipe cashe islemleri yapip rom yukleyemiyordum yani telefon bir nevi kullanilamaz bir haldeydi sizde benim gibi sansli gruptan iseniz dediklerimi yaparsaniz bir umut cihaziniz kurtulabilir ilk once cihazinizi usb jig kullanmaya gerek kalmadan internetten 300K tool uygulamasini indiriyorsunuz micro usb kablosu ile pc baglantisi yapiyorsunuz ve telefonu aciyorsunuz telefonun android menusune girmesi gerekmiyor yazilim otomatik olarak download moduna aldiriyor cihazi simdi burasi onemli arkadaslar (Reklam degildir !!) Sammobile sitesinde orjinal romunu indiriyorsunuz 5 farkli dosyasi olmasi gerekiyor bu fabrikasyon roomdur AP CSC gibi dosyalar olmasi gerekiyor cogu mdi bazilari ise tar5 doaya turevinde odin v3.13.1 olmasi gerekmekte eski surum odinlerde bu islemleri hatali yapabiliyor hard bricke donebilir ! Butun dosyalar yuklendikten sonra telefon kendini 5 6 kez kapatip acacaktir korkmayin bu normal bir durumdur 10 dk lik bir surec icinde cihazinizi kurtarmis oluyorsunuz konu yardimci olduysa ne mutlu bizlere

• Şaşırdım
  • Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: Hasand., fatihmenteş ve Silinen Üye 2626675

Hasand.

Hasand.

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: imHakeSs
imHakeSs

imHakeSs