Sniper 3D Assassin Gun Shooter v1.17.6 (Mod)


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Sniper 3D Assassin Gun Shooter v1.17.6 Android 2.3 gingerbread veya üzeri gerektiren 3D grafiklere sahip bir aksiyon oyunudur. Oyunda amacınız size verilen görevleri başarı ile yerine getirmek ve düşman hedeflerini ortadan kaldırmak.

WHAT’S NEW

+ Minor bug fixes
+ Performance improvements

Mod:
– Coins. “Massive Increase”
– Gems. “Massive ncrease”
– Cheat Detection Removed.
– Refill energy using gems.
– ADS Removed.İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt