Smiley Kullanımı...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Smiley Kullanımı...
van ve gökan Arkadaslarım yanlıs anlamayın ama ben su ;) ---> bunu koymasızdan tiksendim artık her yazınızın arkasında bu var ve bana bana göre fazlaca kullanıyonuz.ondan az kullansanız iyi olur.yani yanlıs anlamayın ama sitedeki çogu kişide öle düsünüyordur..bana onu görence siz anlamıyonuz anladınmı anlamına göre gibi geliyo...bende arada çok istizna kullanarımda siz asırı fazla kullanıyorsunuz..ben rahatsız oluyom..Yanlıs anlamayın..sitedeki diger üyelerinde yorumlarını bekliyorum... ;;)

Forumlarımızda Kişiye Yönelik Topicler Açmak YASAKTIR...!!!

FrontmaN

FrontmaN

Üye
evet ama onlar onu o anlamda kullanmıyor biz ise dimitradon gibi anlıyoruz :mellow:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Benim hoşuma gittiğimi için ve anlattım sanırım anlamında o smileyi kullanıyorum.. ;)

Ayrıca hoşuma gittiği için kullanıyorumda diyebilirim zaten merak etme artık pek kullanmam istesemde kullanamam okul + dersane maxiye artık günde 1 max 2 saat girecem o yüzden pek göremezsin oke.. :iyi:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Sonuçta o smileyler yerine göre kullanılmak amacıyla konulmuş.

Ve şahsen asla senin düşüncen olan "siz anlamıyonuz anladınmı" kelimesini aklımdan ile geçirmem.Bunu van_hoijdnok için de söyleyebilirim.

Eğer öyle bir düşüncem olsaydı , smileyden ziyade , daha ağır kelimeler kullanarak , "siz anlamıyonuz anladınmı" anlamına yazılarımı getirebilirim ama bunu kendime yakıştıramıyorum.

sanırım bir yanlış anlaşılma durumu söz konusu.Yukarıdaki dediklerimin arkasındayım ve yeri geldiğince de ;) smileyini kullanacağım.

İyi Geceler.

Saygılar...

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by van_hoijdonk+Sep 25 2005, 10:52 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(van_hoijdonk &#064; Sep 25 2005, 10:52 PM)</div><div class='quotemain'>Benim hoşuma gittiğimi için ve anlattım sanırım anlamında o smileyi kullanıyorum.. ;)

Ayrıca hoşuma gittiği için kullanıyorumda diyebilirim zaten merak etme artık pek kullanmam istesemde kullanamam okul + dersane maxiye artık günde 1 max 2 saat girecem o yüzden pek göremezsin oke.. :iyi:
[post=177523]Quoted post[/post]​
[/b]

<!--QuoteBegin-Gokhan43
@Sep 25 2005, 10:56 PM
Sonuçta o smileyler yerine göre kullanılmak amacıyla konulmuş.

Ve şahsen asla senin düşüncen olan "siz anlamıyonuz anladınmı" kelimesini aklımdan ile geçirmem.Bunu van_hoijdnok için de söyleyebilirim.

Eğer öyle bir düşüncem olsaydı , smileyden ziyade , daha ağır kelimeler kullanarak , "siz anlamıyonuz anladınmı" anlamına yazılarımı getirebilirim ama bunu kendime yakıştıramıyorum.

sanırım bir yanlış anlaşılma durumu söz konusu.Yukarıdaki dediklerimin arkasındayım ve yeri geldiğince de ;) smileyini kullanacağım.

İyi Geceler.

Saygılar...
[post=177532]Quoted post[/post]​
[/quote]

Oke.Saolun Yaw koymanızdan deilde..fazla görmekten sıkıldım..ondan ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Fazla görmenin sebebide forumda çok mesajımız bulunması forumdaki mesajların yaklaşık %8&#39;lik bir kısmı bana ait dolayısıyla forumda en çok benim mesajlarımı ve o smileyi benim kullandığımı görmenden doğal bir durum olamaz kanaatindeyim..

Neyse ben ödevime devam ediyorum başka cevap veremeyecem...

Size İyi Geceler...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ona bakarsan gir Mizah bölümüne , " :D " , " :kop: " , " :lol2: " vs. gibi smileyler sıkmadı da ," ;) " smileyimi sıktı şimdi ? :wacko:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43@Sep 25 2005, 11:01 PM
Ona bakarsan gir Mizah bölümüne , " :D " , " :kop: " , " :lol2: " vs. gibi smileyler sıkmadı da ," ;) " smileyimi sıktı şimdi ? :wacko:
[post=177540]Quoted post[/post]​

yaw onlar sıkmadı ama onlar komik&#39;te ondan.diyip kesiyorum oke.

Haberci

Haberci

Üye
Sizler kafanıza takılan soruları sordunuz arkadaşlarımız da cevap verdiler.Yani üzerinize alınacak bi durum yok.Ve bunda zaten sizin söylediğiniz gibi bi anlam ifade etmesi de söz konusu değil.Mesele anlaşlmıştır sanırım arkadaşlar...İyi geceler... ;;)

Shadowman07

Shadowman07

Üye
kardeş smileyde bir cevap biçimi bu sitede..

Caine

Caine

Üye
smileylr bazen istgeyipta yazamadığım bir çok kelimeye çok iyi yetiyor kısacası içimden geçenleri iki hafrfle acıklıyor. coook seviyorum maxinin smileylerini ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ben şahen gerekli yerlerde de kullanmaya devam edeceğim.

slayer

Üye
boş verin tartışmayı kim ne isterse kullansın,, öyle bir niyetleri olduğunu da sanmıyorum

smiley&#39;lerden konu açılmışken yenileseniz şunları bakın burada < > çok güzel smileyler var :oke:

aTTra

Üye
Originally posted by dimitradon@Sep 25 2005, 10:48 PM
van ve gökan Arkadaslarım yanlıs anlamayın ama ben su ;) ---&#62; bunu koymasızdan tiksendim artık her yazınızın arkasında bu var ve bana bana göre fazlaca kullanıyonuz.ondan az kullansanız iyi olur.yani yanlıs anlamayın ama sitedeki çogu kişide öle düsünüyordur..bana onu görence siz anlamıyonuz anladınmı anlamına göre gibi geliyo...bende arada çok istizna kullanarımda siz asırı fazla kullanıyorsunuz..ben rahatsız oluyom..Yanlıs anlamayın..sitedeki diger üyelerinde yorumlarını bekliyorum... ;;)

Forumlarımızda Kişiye Yönelik Topicler Açmak YASAKTIR...&#33;&#33;&#33;
[post=177516]Quoted post[/post]​

Herkesin anlayışı farklıdır.

Ama ben senı anlamadım bu konuda " ;) " Bu işaretin nasıl olurda " siz anlamıyonuz anladınmı " bu anlama geldiğini düşünüyorsun
?

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
herkesin görüşü kendine bence ;) smiley i çok hoş ve benimde kullandığım ir smiley

dediğim gibi herkesingörüşü kendine ;)

_GiTaRisT_

Üye
bende çok alıştım bu smileye..en çok kullandığım ;) :DD bu ikisi oldu

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
En gusel smiley bu gelde kullanma ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Oke arkasalar hepinizin nedemek istediginizi cidden anladım 8)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Dimitradon.. ;)

:ehe:

MobiLe_ManiA

Üye
yoo şahşen bana rahatsız edici gelmiyor.hatta ortamı sewimli bir hale getiriyor.ben kullanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt