Smiley Deneme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Smiley Deneme Konusu
:angry::artist::bangin::bann::biggrin::bigstar::bleh::blink::blush::bottom::box:bira::alkis:yuru: ?:close_tema::agla2::ah:bilmm:icelim::dry::ehe:gun1::haha::cool:heyo::horse::heyo2::op::kop::lamer::sos:lac::gul::D:maxicep::megafon::ok2::worshippy:;):thumbup::p:seytan::10numara::karisti::duvar2::islik:kirbac::scooter::anlas::smartass::sopa::oha::konus::kotu::no::nono::off::pokey::polis::(:):pro::vur:oke::agla:oku::hakem::oley:sinir:lol:utan:spr:s:zong::aman2::bilmem::pc::dgunu::coold::bud::birak::pro2::sahan::sahan2::korktum::alsana::stres::bakim::locked::naughty::kac::sukur::sofer::huhu::dance::allalla::@:nargile::oha2::pasta::cry::deal::destere::fkr::grrr:o_O:turkiye::muha::P::walk::hmmm:perde::emzik::kahve::zzz::ohannes::hehe::eller::kro2::$:cnfsd::salincak::sirit::smdance::mahcup::seytan6::kop2::hih::dover::good:(h):o:züü::ünlem:(A)(U):(6)::|(L)8-|<:o)8-)+o(|-):d::ağlarım::sarıl::türkiye1:))::!!!::sır::bye::nazar::firefox::bye2::aha::ban::bye3::çay::domates::evet::tebessüm::kıskıs::oku::koş:!utan!:utandım::trip::dansöz::hoba:sopa::halay1::halay2::emoamca::halay3::zuhaha::yavrum::bira2::cigara::dayak::dondum::teslimol::hayalet::bablik::rock::havai::duello::gunes::catcat::disko::yagmur::tşk:somuru:<3:rica::apple::tl::locked2::'(

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
özentiler aslını yüceltir :sirit:

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
bak yine özentilik yaptın :D lafımı çaldın :sirit:

NEXUS

NEXUS