Smartphoneware Best Blacklist v4.00 S60 Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Smartphoneware Best Blacklist v4.00 S60 Symbian^3 Signed

kara listenizi engeller ve meşkul tonu yollar

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Fuad199219, vursavus, acati ve 6 diğerleri

blackblood

Üye
deneyen oldumu arkadaşlar programı

muratbeyim

muratbeyim

Üye
denedim, sorunsuz kuruldu ama bir türlü engellemedi...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ince ayarları vardır mutlaka elimde olmadığı için deneme imkanımda yoktur bi yolu vardır mutlaka

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
eline emeğine sağlık

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

acati

acati

Üye
başlıkta bu : Smartphoneware Best Blacklist v4.00 S60 Symbian^3 Signed
verdiğiniz linkte bu yazıyor: Smartphoneware.Best.Blacklist.v3.02.S60.SymbianOs.rar

hangisi doğru v4 mü v3.02 mi?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet bir yanlışlk olmuş rar yaparken. düzeltiyorum. teşekkürler hatırlatman için

Reddevil_e

Üye
nokia x6 icin calisiyormu ? deneyen varmi ? ayrica buradaki dosyanin icinden ******.exe. dosyasi da cikiyor buna ****** gerekli degilmi ? elinde olan varmi? acilll cevap verirmisiniz

synergy11

synergy11

Üye
teşekkürler..

oo1701

Üye
5800 kurdum sorunsuz çalışıyor .teşekkürler

yildizmustafa

Üye
neyi paylaştığını biliyormusun sen vrsiyonlar farklı çıkıyo başlıkta görünenle rardan çıkan dosya arasında

enesparlak

Üye
evet hakikaten ne olduğunu bilmeden paylaşmışsın, rar daki dosyanın içindeki programındaki versiyonlar .sis ile uyuşmuyor. 15 günlük deneme sürümü kullanılabilir sadece.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
neyi paylaştığını biliyormusun sen vrsiyonlar farklı çıkıyo başlıkta görünenle rardan çıkan dosya arasında

evet hakikaten ne olduğunu bilmeden paylaşmışsın, rar daki dosyanın içindeki programındaki versiyonlar .sis ile uyuşmuyor. 15 günlük deneme sürümü kullanılabilir sadece.
siz indirdiğiniz dosyanın içine baktınızmı hiç? bende diyorum ki siz bakmadan yorum yaptınız çünkü içinde "ke,ygen" dosyası mevcut buda oluyorki demek signed uygulama.

CET35

Üye
Çalışmıyor arkadaşlar, boşuna indirmeyin. Programın versiyonu 4 ancak ****** sadece 3.02 versiyonun kodunu veriyor. Programı indirirseniz sadece 15 günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz, sonra çöpe. Program yükleyen arkadaşlar detayları biraz daha incelesinler ki insanlar yanılmasın.