Smartphoneware Best Blacklist v4.00 S60 Symbian^3 Signed

• 9 Kasım 2010
  • 6120 Okunma
  • 15 Cevap

1. kara listenizi engeller ve meşkul tonu yollar

Yazan: Reşwan

Smartphoneware Best Blacklist v4.00 S60 Symbian^3 Signed İndir

Fuad199219, vursavus, acati ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. deneyen oldumu arkadaşlar programı

3. denedim, sorunsuz kuruldu ama bir türlü engellemedi...

4. ince ayarları vardır mutlaka elimde olmadığı için deneme imkanımda yoktur bi yolu vardır mutlaka

5. eline emeğine sağlık

6. rica ederim

7. başlıkta bu : Smartphoneware Best Blacklist v4.00 S60 Symbian^3 Signed
    verdiğiniz linkte bu yazıyor: Smartphoneware.Best.Blacklist.v3.02.S60.SymbianOs.rar

hangisi doğru v4 mü v3.02 mi?

8. evet bir yanlışlk olmuş rar yaparken. düzeltiyorum. teşekkürler hatırlatman için

9. E52 de kullandım, problemsiz çalışıyor. Önceki versiyonları da kullanmıştım zaten.

10. nokia x6 icin calisiyormu ? deneyen varmi ? ayrica buradaki dosyanin icinden key gen.exe. dosyasi da cikiyor buna key gen gerekli degilmi ? elinde olan varmi? acilll cevap verirmisiniz

11. teşekkürler..

12. 5800 kurdum sorunsuz çalışıyor .teşekkürler

13. neyi paylaştığını biliyormusun sen vrsiyonlar farklı çıkıyo başlıkta görünenle rardan çıkan dosya arasında

14. evet hakikaten ne olduğunu bilmeden paylaşmışsın, rar daki dosyanın içindeki programındaki versiyonlar .sis ile uyuşmuyor. 15 günlük deneme sürümü kullanılabilir sadece.

15. siz indirdiğiniz dosyanın içine baktınızmı hiç? bende diyorum ki siz bakmadan yorum yaptınız çünkü içinde "ke,ygen" dosyası mevcut buda oluyorki demek signed uygulama.

16. Çalışmıyor arkadaşlar, boşuna indirmeyin. Programın versiyonu 4 ancak key gen sadece 3.02 versiyonun kodunu veriyor. Programı indirirseniz sadece 15 günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz, sonra çöpe. Program yükleyen arkadaşlar detayları biraz daha incelesinler ki insanlar yanılmasın.

Yüklüyor...
18/11/2018 - 23:22