smart tv remote programı

Sponsorlu Bağlantılar

h-i-v

Üye
    Konu Sahibi
smart tv remote programı
meraba arkadaşlar. bende vf 945 var. birde samsung 40d6500 televizyonum var. bunlarda bağlantılı olarak kullanabileceğim program arıyorum. samygo remote diye bir kumanda programı var. çokda başarılı. sorunsuz çalışıtor ama normal kumanda ile bire bir aynı. ben mause yada klavye olarakta kullanabileceğim bir uygulama arıyorum. smart tv adında bir program buldum aslında ama bir türlü çalıştıramadım. çalışsa hepsini içeriyor.bunu çalıştırabilen yada bana başka uygulama önerecek olan varsa çok memnun olurum.

h-i-v

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yokmu yardımcı olacak

beyada

beyada

Üye
bende ariyorum c7 icin bulamadim o smart tv programini nerden bulmustunuz bide samygo yu

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Benim cihazımda Samsung Smart View yüklü ama yüklediğim ROM la geldi Samsung Remote TV de var
Samsung Remote TV Market Linki:

Şu cihazlarda denedim:
Samsung Galaxy Gio
Samsung Galaxy S Wifi 5.0
Samsung Galaxy Note
Samsung Nexus S Super Clear LCD 4G
Samsung Galaxy S II
HTC Sensation XE

----------Eklendi @ 17:12:30 ---------- Yazıldı @ 17:08:04 ----------

Bu da Samsung Remote TV:
Sadece Samsung Galaxy S WiFi 5.0 cihazında denendi malum ROM la geldi

h-i-v

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar düşündüğünüz için çok teşekkürler. benim tel and sürüm 2.1 olduğu için verdiklerinizi çalıştırmadı. kullanmak isteyenler için markette samygo yazınca çıkan çalışıyor birtek. ama wi-fi üzerinden bağlanıyor. yanı evinizde int ağınız ve aynı ağa bağlı televizyon ve telefonunuzun olması gerekiyor. gereken olursa yardımcı olmaya çalışırım. ama ben smart tv remote programını kullanamadım. asıl onu kullanmak lazım.

linkini verdim. bu çok güzel bir program ama bir türlü tam olarak bağlayamadım. bunda mause olarak kullanma dlna klavye özelliği medya paylaşımı hepsi var ama bir noktada hata veriyor. çalıştıran olursa haberlerini merakla bekliyorum. bu arada swipe-it programını çalıştırdım. sadece telefondaki foto ve videoları tvde kablosuz oynatmak için. çokda gerekli değil. ama kullanımı üzel ve eğlenceli.

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
arkadaşlar düşündüğünüz için çok teşekkürler. benim tel and sürüm 2.1 olduğu için verdiklerinizi çalıştırmadı. kullanmak isteyenler için markette samygo yazınca çıkan çalışıyor birtek. ama wi-fi üzerinden bağlanıyor. yanı evinizde int ağınız ve aynı ağa bağlı televizyon ve telefonunuzun olması gerekiyor. gereken olursa yardımcı olmaya çalışırım. ama ben smart tv remote programını kullanamadım. asıl onu kullanmak lazım.

linkini verdim. bu çok güzel bir program ama bir türlü tam olarak bağlayamadım. bunda mause olarak kullanma dlna klavye özelliği medya paylaşımı hepsi var ama bir noktada hata veriyor. çalıştıran olursa haberlerini merakla bekliyorum. bu arada swipe-it programını çalıştırdım. sadece telefondaki foto ve videoları tvde kablosuz oynatmak için. çokda gerekli değil. ama kullanımı üzel ve eğlenceli.

bende kullanıyorum ama prensip şu uzaktan kontrol için aynı tür yayın yapılması gerekiyor mesela ps3 kumandası ps3 e bluetooth üzerinden
Xbox kumandası xbox a kızılötesinden bağlanıyor telefonla smart tv nin tek ortak yayını wifi o yüzden böyle smart tv imde çalıştı oyun oynayabiliyorum

h-i-v

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar smart tv remote programı için güncelleme yayınladılar. artık oda sorunsuz çalışıyor. samsung 40d6500 de denendi. sırada rmctrl programı var. özellikleriyle buda çok iyi ama daha bunu çalıştıramadım.

Üst Alt