Smart Movıe Regıster Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Smart Movıe Regıster Sorunu
arkadaslar benım smart movıe regıster soruyo bılen varsa iiii olur fılm ızleyemnıom yaaaa lutfennnnnnn yardım lık veya kod yazın

sas

Üye
<div class='quotetop'>(CrAzY_ErCaNN &#064; Dec 17 2005, 12&#58;08 PM) [post=229498]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaslar benım smart movıe regıster soruyo bılen varsa iiii olur fılm ızleyemnıom yaaaa lutfennnnnnn yardım lık veya kod yazın
[/b][/quote]

indirdiğin zıp dosyasının içinde ****** olması lazım eğer yoksa tekrar doyalar bölümünden indir içinde vardır.

...arkadaşlar bilmiorum tam olarak bu konuyla mı alakalı ama bnm 3 günden beri divx programımda sorun war 6630 kullanıyorum şu anda ki sorunum divx başladıktan 5 10 saniye sora filan telefon kapanıp yeniden açılıyor sebebi nedir lütfen acil yardımcı olun................

xrz

Üye
<div class='quotetop'>(volkan_uA35 &#064; Dec 18 2005, 05&#58;26 PM) [post=230333]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
...arkadaşlar bilmiorum tam olarak bu konuyla mı alakalı ama bnm 3 günden beri divx programımda sorun war 6630 kullanıyorum şu anda ki sorunum divx başladıktan 5 10 saniye sora filan telefon kapanıp yeniden açılıyor sebebi nedir lütfen acil yardımcı olun................
[/b][/quote]
şöyle diyeyim eti camcoder 2 var mı telefonunda varsa bu olay doğal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...