SM-N900 NOTE 3 İMEİ WİFİ VE ROM YÜKLEME HATASI

Sponsorlu Bağlantılar

savarona22

savarona22

Üye
    Konu Sahibi
SM-N900 NOTE 3 İMEİ WİFİ VE ROM YÜKLEME HATASI
ARKADAŞLAR ELİMDE NOTE 3 N900 MODELİ VAR YURT DIŞINDAN ALDIM TÜRKİYEDE İMEİ ATTIRDIM ESKİDEN 4.3 OLAN ROMU 4.4.2 YE YÜKSELTİLDİ..AMA WİFİ SORUNU MEYDANA ÇIKTI SADECE 1 WİFİ NOKTASINA BAGLANIYORDU..TEKRAR TELEFONCUYA GİTTİM VE YENİDEN YAZILIM YÜKLEMEYE ÇALIŞTI VE YİNE 4.4.2 YÜKLEDİ AMA BU SEFER İMEİ UÇTU 00499 DİYE BİŞEY OLDU WİFİDE ÇALIŞMIYOR...BENDE KENDİM SAMMOBİLE DEN İNDİA ROMU YÜKLEDİM SORUN DEVAM EDİYOR Bİ İŞE YARAMADI..kise yokmu yardım edecek şimdi?

Son düzenleme:

batusenn

Üye
Ben olsam n900 icin custom rom yukleyip n900 stock modem dosyalarini secerdim buyuk ihtimal duzelirdu istersen bu konuda yardimci olabilirim

savarona22

savarona22

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş şuan rusya custom rom yükledim. Root explorer ile efs klasörünün içini komple sildim.telefonu kapatıp açtım wifi çok iyi bir şekilde çalısıyor...şimdi sadece imei sorunu kaldı 0049 olarak görünüyor. Anlam veremediğim imei bu şekilde olmadına rağmen telefon gayet iyi çalısıyor yani AĞDA KAYITLI DEĞİL uyarısı almıyorum :) imei düzeltmek için bana yardımcı olabilirmisin ?

batusenn

Üye
Pmde belirttigim gibi modem dosyasi flashlicaz

savarona22

savarona22

Üye
    Konu Sahibi
Tamam ben bi kaç modem dosyası flashladım ama hepsi custom romlara ait ti.. simdi bi stock rom modem dosyası bulup flash yapayım ozaman.

batusenn

Üye
Evet sana anlattigim sekilde bulabilirsin olmazsa sana telefon numarami vericem anlatmaya calisicam :)

By_Demez

Üye
bu sorun bendede var efs silindi rom atamıyorum ve 4.4.2 kikat atılıyor sorun yok yüklemede ama açılmaya başladığında samsung yazısında kalıyor ses te yarı sekilde cıkıyor

savarona22

savarona22

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş rom attiktan sonra wipe yaptınmı?

Laqqer

Üye
Aynı sorun bende de var Cihaz a imei attırdım 4.4.2 olmuş ve Ağda kayıtlı değil uyarısı alıyorum Yokmu bunun bir çözümü :(

blekdevil

Üye
Aynı telefon bende de var fakat hiç bir şekilde wifi oldugu görünmüyor ayarlarda falan göremiyorum wifiyi yükleye bilme gibi bir durum var mı acaba.

ilhan78

Üye
Merhaba arkadaşlar,
Elimde 1 note 3 var kayıt nedeni ile kapandı, şuan pasaportta bulamadım.
İmei atılabiliyor mu?
Atılsa bile buradaki gibi sorunlar mı oluyor.

Üst Alt