Slm arkadaslar w.m 6,1 turkce( p526 p535 vs pda palm) yapmak ısteyen varmı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cihan83

cihan83

Üye
    Konu Sahibi
Slm arkadaslar w.m 6,1 turkce( p526 p535 vs pda palm) yapmak ısteyen varmı
arkadaslar daha once p526 olantelımdekı turkce dıl paketını sıldımı ve yardım eedın dıye bır konu acmıstım fakat kımse yardımcı olamadı bana ama ben bu sorunu cozdum sımdı varmı pda yabacı dıl dıyen ve turkceye cevırmek ıyen hadı kolaylıkla herkesın yapabılecegı bır sekılde turkce yapalım​

sımdı gelelyım nasıl yapacamıza:

öncelikle lınkını verdıgım dosyayı ındırıyoruz

ve kuruluımuna gecelım :

ındırdımız dosyayı kı cab dosyasıdır ındırdınız dosya card reader yardımıyla hafıza kartımızın rot yanı ana kokune atıyoruz ve hafıza kartımızı telefona takıyoruz dosya yonetıcısınden stogre card yanı hafıza kartımıza gırıyoruz ındırdınız dosyayı orada goreceksınız zaten uzerıne ok deyıp kuruluma baslıyoruz szın baska bısey yapmanıza sımdılık bısey yok dosya kurulunca telefonumuza hard reset atıyoruz mesela p526 ya bılmeyenler ıcın tarıf edeyım sol yanda uste yucarlak bır tus var onu yukarıya dogru ıtıyoruz ama bırakmıyoruz ve sag yandakı telı resetlemeye yarayan bır delık var kalemımızın yardımıyla oraya bastırıp orayı bırakıyoruz ama sol yandakı tustan tel acılıncaya kadar elımızı cıkmıyoruz tabı bunları yaparken tel kapalı olucak telımıze hard reset yaptıktan sonra tel acıldıgın turkcedır ıyı gunlerde kullanın

bır tesekkuru cok gormezsınız emınım

takılan olursa burdayım 24 ssat yardımcı olurum arkadaslar ama bakın bne kadar kolay oldunu goreceksınız
yorumsuz bırakmayın

konunumun sabıtlenmesını ıstıyorum herkesın ısını cozebılecek bır yontem

paradise4433

Üye
eline sağlık

okistylesman

Üye
paylaşım için teşekkürler hocam hotfile dışında başka bir upload sitesine yükleme şansın varmı örneğin 4sharede çünkü hotfile bende sorun çıkartıyorda :(

nevzatak

Üye
merhaba arkadaşım bilgilerin için sağol bende asus p 535 var ikinci el aldım daha garantisi var windows mobal 6 işletim sistemi yüklü mobal 6 uyumlu porogramları yüklemeye çalışıyorum geçerli bir cep bilgisarı uygulaması değl diyor nagivasyon yüklü deil kulanamıyorum birtane yükledim harita yok diyor sildim nasıl yaparım bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

korsan712

Üye
Arkadaşım benim tel htc s620 verdiğin dosyayı kurdum ama olmadı hard reset nasıl atılır bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt