slm arkadaşlar bir yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kasap_54

Üye
    Konu Sahibi
slm arkadaşlar bir yardımcı olursanız çok sevinirim :)
Arkadaşlar ben dumlupınar üniversitesi öğrenci bilgi sistemine erişemiyorum.Aşağıdaki gibi bir hatayla her seferinde karşılaşıyorum ve benim yaşadığım bir sorun herhalde çünkü başka bilgisayarda erişim vardı.Fakat kendi pcmden bağlanmaya kalkınca dediğim gibi aşağıdaki hatayı veriyor. crome ve internet explorer la da giremedim aynı hatayı verdi.Yardımcı olacak arkadaşlara şididen teşekkürler...

[h=1]Bu web sayfası kullanılamıyor[/h]portal.dpu.edu.tr ana makinesine bağlantı kesildi.
[h=2]Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:[/h]
  • Bu web sayfasını daha sonra .
  • İnternet bağlantınızı kontrol edin. Kullanıyor olabileceğiniz tüm yönlendirici, modem veya diğer ağ cihazlarını yeniden başlatın.
  • Google Chrome uygulamasını güvenlik duvarınızda veya virüsten koruma yazılımınızın ayarlarında izin verilen programlara ekleyin. Uygulama zaten izin verilen programlar arasındaysa izin verilen programlar listesinden silip tekrar eklemeyi deneyin.
  • Proxy sunucu kullanırsanız, proxy sunucunun çalışıyor olduğundan emin olmak için proxy ayarlarınızı kontrol edin veya ağ yöneticinizle bağlantı kurun. Proxy sunucu kullanmıyor olmanız gerektiğine inanıyorsanız, proxy ayarlarınızı düzenleyin:ingiliz anahtarı menüsü > Ayarlar > Gelişmiş ayarları göster... > Proxy ayarlarını değiştir... > LAN Ayarlarıseçeneğine gidin ve "Yerel ağınız için proxy sunucu kullan" onay kutusunu seçin.

Hata 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Bağlantı sıfırlandı.

fetih_1453

fetih_1453

Üye
DNS ayarlarını değiştir.birde öyle dene.:aman2:

kasap_54

Üye
    Konu Sahibi
olmadı dns yi değiştirdim ama hala aynı

Teom@n

Teom@n

Üye
Bende erisemiyorum :)

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Modem e reset at. Olmazsa ağ ayarlarından ıp,dns otomatik al de. Yine olmazsa modem i sıfırlar yeniden kur.

- - - Eklendi - - -

Modem e reset at. Olmazsa ağ ayarlarından ıp,dns otomatik al de. Yine olmazsa modem i sıfırla yeniden kur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt