Skype v2.00(5) Symbian^3 Signed

• 22 Nisan 2011
  • 10449 Okunma
  • 19 Cevap

1. Symbian telefonunda tüm Skype avantajlarıyla, tasarruf edebilir ve dışarıdayken de iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

• 3G veya WiFi'la Skype'tan Skype'a ücretsiz çağrı ve anlık mesajlaşma yapın.
    • Yurtdışı telefon çağrılarından ve SMS gönderimlerinden tasarruf edin.
    • Telefondan fotoğraf, görüntü ve dosya paylaşın.

WiFi alanında Skype kullanmak ücretsizdir. Mobil veri bağlantısı ile Skype kullanıyorsanız, operatör ücretleri uygulanabilir; bu nedenle, sınırsız bir veri planı öneririz.

< Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

Nokia N8 / Symbian 3 running Skype 1.50 - YouTube

Yazan: Sensation

Skype v2.00(5) Symbian^3 Signed İndir

masal_prensi, 'TUĞ' ve olciay bunu beğendi.
  2. Teşekkürler ...

3. n8 de goruntulu olacakmı acaba skypeden n 8 ıcın goruntulu beklıyoruz saygılar

4. Teşekkürler.. :)

5. Teşekkürler.

6. Bu skype ücretlimi ?

7. skype ile kendi üyeleri arasında ücretsiz sesli aramalar yapabilrisin ayrıca skype premium olursan ev cep telefonlarınıda arayabilirsin

8. emeğine sağlık.
    indiriyorum.

9. :tşk:

10. N8 bellede çalışmıyor yokmu çalışanı?

11. aynen Bellede çalışmıyor açlıyor ama kpanıyor hemen.

12. bilgisi olan var mı?

13. cildirtcak beni bu skype. Kuruyorum aciliyo internet baglanti tipini seciyorum lisansi onayliyorum hemen kapanio war mibilgisi olan?

14. msn messenger'ın kişi listesini skype'nin listesine aktarabiliyormuyuz? malüm herkez skype kullanmıyor.

15. n8 goruntulu skype ne zaman yazılır veya gelır saygılar

16. Bellede cidden çalışmıyor.

17. dostum sagol

18. Teşekkürler

19. anladığım kadarı ile skype kurduğumuzda görüntülü görüşme yapamayacağız, örneğin telefondan pc. deki skype ile görüşme yapılamayacaksa bence gereksiz bir şey. örneğin yurt dışında iken ve wifi üzerinden telefonlarımız ile evdeki pc. ile skype üzerinden görüntülü görüşme imkanımız olmayacak mı

Yüklüyor...
24/09/2018 - 11:21