Skyfire ye gerek var mı ?

• 12 Ekim 2012
  • 564 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bilen bilir skyfire adlı tarayıcıyı , flash lite 4 ve htlm 5 cihanız da var nasıl videolar da bi sıkıntı var mı ? Tarayıcı performansı nası ? Hala skyfire ihtiyaç duyan var mı ?

Yazan: anılbaran
  2. skyfire yi biliyorum da unuttum gitti ben sen demeseydin aklıma gelmeyecekti :D ihtiyaçta duymuyorum opera mobile ve kendi tarayıcısı yetiyor bana fazlasıyla ama skyfire de olsa fena olmazdı :)

3. skyfireyi herkes sadece video izlemek için istiyodu htlm 5 geldi ya belle ye gerek var mı diye soruyorum belle kullananlara :)

4. benım ıhtıyacım var ve kapandğı ıcın kulanamıyorum

anılbaran bunu beğendi.
  5. işte buldum mesela ne ihtiyacın var mevcut tarayıcı açmıyor mu o videoyu :)

6. kcr

kcr
    Hariçten tarayıcıya ihtiyaç? Evet, kesinlikle var. Kendi tarayıcısı Youtube ve Facebook videolarını açsa da bütün sitelerdeki flash videoları açmıyor. Diğer yönlerden de çok fonksiyonel ve pratik değil. Tarayıcıyı kişiselleştirmek, gelişmiş ayarları yapmak için çok az seçeneği var.

7. 701 gibi cihazlar da mı böyle

8. link verinde bakalım nasıl birşey mis die

9. kcr

kcr
    Bilemiyorum, bendeki n8 ve tarayıcısı güncel haliyle bu durumda. Skyfire'ı hiç kullanmadım ama kullananlar öve öve bitiremiyorlar. Zaten symbian desteğini de çekmişler. Skyfire istesek de olmayacak iş bu saatten sonra. Firefox da hakeza.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 04:28