Skyfire Türkiye

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Skyfire Türkiye
:megafon:
Merhaba arkadaşlar.

Duyduğum kadarıyla Türkiye'de Skyfire kullanılamıyormuş.

Bunun bi aslı var mı?
Eğer varsa çözümü var mı?

Teşekkürler.

aryscat

aryscat

Üye
aslı var çözümü yok

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
en azından bişey öğrenmiş olduk.

Peki indirilemiyor mu yoksa bağlantı mı kuramıyor?
Yani mesela başka bir yerden (mesela almanya ingiltere) indirip telefonu getirsek çalışır mı?

Bir de madem Skyfire olömuyor, hangi tarayıcıyı öneriyorsun şimdilik(yani şu anki telefonum için) ?

Pckopat*

Pckopat*

Üye
aslı varsa çözümüde vardır aryscat bizim için cözümünü bulursan cok iyi olur ayrıca skyfirenin yerini hicbiri tutmuyo ancak opera fena değil ama tarayıcı icinde flash yok :(

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
şu anda BOLT kullanıyorum. Flash da var.

aryscat

aryscat

Üye
aslı varsa çözümüde vardır aryscat bizim için cözümünü bulursan cok iyi olur ayrıca skyfirenin yerini hicbiri tutmuyo ancak opera fena değil ama tarayıcı icinde flash yok :(

Malesef kardeşim çözümünü aylardır herkes araştırıyor. Ancak halen bi gelişme yok. Android yapmak lazım bitane artık. S60 iice itibarını kaybetti... Bolt da sadece facebook ve youtube için flash desteği var bildiğim kadarıyla. En sğlamı android yapmak....

fearles32

fearles32

Üye
Malesef kardeşim çözümünü aylardır herkes araştırıyor. Ancak halen bi gelişme yok. Android yapmak lazım bitane artık. S60 iice itibarını kaybetti... Bolt da sadece facebook ve youtube için flash desteği var bildiğim kadarıyla. En sğlamı android yapmak....

kardeş kusura kalma ama bu skyfire programını s60 da kullandım bir zamanlar ayrıca sitede kesinlikle bir çökme yok türkiyede giriş tamamiylen yasaklandı eğer skyfire programın varsa 50 kere veya 100 kere bağlandım arada bir çalışıyor ama dedigim gibi türkiyede yasak . Peki anlamadığım konu şu skyfire programından flaşı çıkarıp opera mini programına monte edebiliyozmu en azından merak ediyorum

stainless steel

stainless steel

Üye
skyfire bir kulanılabilse nokialar uçuşa gecer ne yazıkki yasak hemşerim yasak:ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: phasan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt