Skyfire ilginç bir olay bir bakın ve cevap verin lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aykut407

aykut407

Üye
    Konu Sahibi
Skyfire ilginç bir olay bir bakın ve cevap verin lütfen
Slm arkadaşlar ben skyfire ile ilgili çok ilginç olmasa'da birşey söylemek istiyorum bugün skyfire'ye girdim ve baktım ki ülke hatasi vermiyo giriYO tabi doğal olarak çok sevindim sitelere girdim bir iki saat video falan izlene biliyor sonra çıktım ve şimdi girmeye çalışıyorum şimdi yine ayni sorunu veriyor benim telefonda mi bi sorun var yoksa bu adamlar bizimle dalga mi geçiyor bir bilgisi olan var mi skyfire hakkında bu konuda son gelişmelerden haberi olan felan şimdiden teşekkürler:bilmm

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sanırım Tekrar Serverları Açma Planları Var Bakalım Zaman Gösterecek :)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bazen bende giriyorum öyle arkadaşım sanırım bir açık filan var ona denk geliyor malesef tekrar kapanıyor kullandığım bağlantı turkcel internet

aykut407

aykut407

Üye
    Konu Sahibi
bılmıyorum arkdaslar artık bende vodafone ınt. kullanıyorum ıns acarlar

*<hayta>*

*<hayta>*

Üye
insallah hepimizin dilegi :)

rapman

rapman

Üye
arkadaşlar biri bana en sağlam skyfire'In linkini gönderebilir mi ? s60 v3 için..

aykut407

aykut407

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım göndersek bile girme şansın yok her yolu denedim ben arti ben telefondan girdiğim için programı yükleyemiyorum ama eminim öteki arkadaşlar yardım eder sana

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
allahım telefonu skyfire içi aldım daha yeni öğrendim sky firenin kapalı olduğunu :ağlarım:

rapman

rapman

Üye
Arkadaşım göndersek bile girme şansın yok her yolu denedim ben arti ben telefondan girdiğim için programı yükleyemiyorum ama eminim öteki arkadaşlar yardım eder sana
Türkiye serveri yok evet fakat denilenlere göre arada bir giriş oluyormuş ya o yüzden dedim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt