Skaptan | Bada Bölümü Genel Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Skaptan | Bada Bölümü Genel Yöneticisi
Skaptan arkadaşımız deneme sürecini başarıyla atlatarak bu odada yerini almaya hak kazanmış bulunmaktadır.

Yüksel, öncelikle tebriklerimi ve elbette yönetim adına teşekkürlerimi sunarım, aktifliğin ve katkıların için.

Tahmin edeceğin üzere buraya her gelen yeni arkadaşımıza bazı hatırlatmalarda bulunuyoruz. Artık aynı şeyleri farklı şekillerde tekrar etmekten kaçındığım için 'Nur''a yazdığımı sana da yazacağım :)
Öncelikle buradaki konulara göz atman yararına olacaktır:
Konu Kilitleme ve Silme HakkındaŞikâyet Sistemi Özet Kullanma Klavuzu
Tüm Yöneticilere, bilinmesi mutlak gerekenler
Yöneticiler ! Başlıkları Kalıcı Silmek Yerine, "Geri Dönüşüm" e taşıyınız!
Yeni yöneticiler için: Konu/Mesaj Silme - Taşıma, Üye Ban vs. işlemleri [Resimli]
http://www.maxicep.com/genel-yoneti...et-prim-sistemi-ve-diger-detaylar-466377.html

Bu ve diğer anlatımlarından söz konusu konularda sana güvenmediğimizi ya da şüphelerimiz olduğunu düşünmeni istemem. Sadece baştan her şeyi söylemek istiyorum :)
Yönetim adına birinci kuralımız sır saklamaktır.

Bu odada yapılan tüm tartışmalar bu odada kalır. Hiçbir koşul ve şart altında üyelerle paylaşılmaz, belli edilmez. Bu sır saklama kuralına zamansal açıdan görev arkadaşların hakkında öğrendiğin bilgiler de dahildir.Mesela şehriyar hakkındaki konu kendisi eğer bu odaya gelirse kaldırılacak. Oradaki bilgiler de senin için yönetim sırrı kapsamında.İkinci kuralımız birlik ve beraberlik içinde hareket etmektir ki malum konuda Necmati'ye anlattığım (anlatamadığım) konu buydu. Aksini savunsak dahi çoğunluğun verdiği kararı uygularız forumda.Bir diğer kuralımız üyelerin önünde iki modaretör arkadaşımız tartışmaya girmez. Varsa bir tartışma özelden çözerler. Ancak çözülebilecek gibi değilse ya da çoğunluğun görüşü gerekiyorsa bu odada konu açarak tartışırız.Bunun gibi üyelerle de tartışmaya girmemiz doğru değildir. Dostane yollarla uyarımızı yaparız. Ancak yanlış hareketlerine devam ederse de şikayet ederiz ki Ozan ve Ata ilgilenebilsin... :eller:
Bu noktada sana tavsiyem -her ne kadar olmamasını temenni etsem de- eğer aranda şahsen sürtüşme olan bir üye varsa onun hakkında bir eylem-uyarı-işleme girişeceğine direk bize havale et. Böylece bizim zaten sorgulamayacağımız objektifliğin hakkında üyeler de sorgulama fırsatı bulamazlar :)
Yine üyelerin gönderdiği şikayetlerde eğer müdahalede bulunamayacaksak sohbet etmeyiz ya da gereksiz sözleri yazmaktan kaçınırız. Ancak bu odadan birisi gönderdi ise şikayeti geyik serbest :gul:
Rütbe değişimi ödüllü yarışmalara girmeyiz. Ödüllü yarışmalarda ise -elbete senin takdirinde ancak genel olarak- ödülü bizden sonra gelen üyeye devrederiz.Üyeler bizi şikayet ederse o şikayetle kesinlikle muhatap olmayız. Hele üyeyle zinhar! O şikayetin muhattabı moderatörler için adminler, benim için Ozan'dır. Ozan'ı da anca Allah'a havale edebilir üyeler :ehe
Sitede 10 dakikayı aşan bir kesinti olması halinde derhal Ozan'a haber veririz (saat farkı gözetmeksizin). Ozan Tel: 0532 620 65 70

Moderatör olmakla birlikte üyeleri ÇOK ACİL DURUMLARDA kullanılmak üzere bir gün süreyle banlama hakkını da elde etmiş bulunmaktasın. Acil olmayan durumlarda ve alkollüyken bu yetkiyi kullanmaman gerekiyor :D Şikayet et, Ozan veya ben ilgileniriz.Mesela bir üye şikayet etti, konu senin sorumluluk alanında. Üye küfretmiş.Küfrü sil, "üye küfretmeye devam ediyorsa ya da devam edeceğine dair şüphe varsa- üyeyi yasakla ve şikayete yaptıklarını yazarak şikayeti açık bırak (Aynısı reklam için de geçerli).Kapatırsan göremem :) Yani görürüm de tek tek çözülmüş şikayetleri incelemek gibi bir hobim yok :D Arada bir kontrol amaçlı yaparım sadece... Biz de üyeye nihai cezasını verelim. Ayrıca foruma görece uzun bir süre giremeyeceksek (tatil, sınav ve sair sebeplerden) konu açarak bilgilendiriyoruz.Bunlar haricinde yerlere çöp atmıyoruz, ofisten çıkarken ışıkları kapatıyoruz, terli terli soğuk su içmiyoruz :eheŞimdilik edeceğim gevezelik bu kadar. Takıldığın bir yer olursa gerek üst tertiplerine gerekse bana ve Ozan'a her zaman danışabilirsin.Sana tavsiyem bir süre bu odada görebildiğin eski konulara göz gezdir. (Mesela : http://www.maxicep.com/genel-yoneti...osyalar-bolumu-genel-yoneticisi-2-341278.html ya da: http://www.maxicep.com/genel-yoneti...fonlari-destek-genel-yoneticisi-3-373985.html gibi...)Çözülmüş ve çözülmekte olan şikayetleri takip et, neler yapılıyor ve yapıldı diye... Bir süre gözlemle. Sonra tam gaz devam et.

Sormak hatalı işlem yapmaktan her zaman iyidir. Burada sana her daim bıkmadan usanmadan yardımcı olacak bir sürü arkadaşın var.
Sahne her zaman seyircilerin üzerindekileri harcama ön yargısıyla yaklaştığı bir yerdir.
Bir sürü üyenin, en ufak hatanda hunharca üstüne gelebileceğinin bilinci içinde olmanı tavsiye ederim.
Merak etme, biz yönetim olarak her zaman arkandayız :) Yeter ki sen takım ruhu içinde bizlerle çalış.

Sahne senin...

Praetor

haltie

haltie

Üye
Tebrik ediyor başarılar diliyorum.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Tebrikler, hoşgeldin :)

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Tebrik eder başarılar dilerim. Her konuda bölümüne sahip ve hakim olacağından eminim ve inşallah böyle olur.

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Tebrik ederim Görevinde Başarılar Dilerim

Tuba

Tuba

Üye
Tebrikler ve başarılar...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun

Artık aynı şeyleri farklı şekillerde tekrar etmekten kaçındığım için 'Nur''a yazdığımı sana da yazacağım
Sen nasıl hukuk'tan mezun oldun bea :D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ne alaka :hmmm

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Kitaplarına falan baktım. Çok sıkıcı :D Onları ezberlemeye üşenmedin bunları tekrarlamaya mı üşendin :D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kitaplarına falan baktım. Çok sıkıcı :D Onları ezberlemeye üşenmedin bunları tekrarlamaya mı üşendin :D
Satranç da sıkıcı görünür ama kurallarını bilip tekniklerini öğrendikten sonra, o sessiz sessiz masada oturup saatlerce tahtaya bakan iki kişinin aslında kıran kırana zevk dolu bir savaşın içinde olduğunu anlayabilirsin.

O yüzden sıkıcı demeden önce bir bakmak lazım bunlar ne yapıyor diye :D

Amerika'yı neden bir kere daha keşfedeyim, vaktinde keşfetmişim işte, yolu belli :hmmm

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hukuktan mezun olunca böyle örnekler direk akla geliyor sanırım :ehe
Satranç severim, hiç sıkıcı gelmez :D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mert sırf üşendiğimden taşımıyorum şu gereksiz muhabbetimizi :ehe Arkadaşımızı kutlasak? :D
Gel sen özele gel bi...

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hayırlı olsun . Allah utandırmasın .
Başarılar ...

Ozan

Ozan

Admin
Hayırlı olsun, başarılar dilerim umarım hatasız ve başarılı bir yönetici olarak yoluna devam edeceksin.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Tebrik ederim arkadasim basarilar hersey kalbine maxicep gibi aksin.:op:

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
arkadaşlarım,dostlarım,kardeşlerim

hepinize ayrı ayrı teşekkür eder sizleri utandırmayacagımdan emin ve gönül rahatlıgı içinde olabilirsiniz

tabiki bu bir süreç önemli olan benim için bu süreçte neler yaptıgım değil neleri göz önünde bulundurarak başarılara imzamı atmaktır
ilk büyük çalışmamı test moderatör olarak hiç bir türkiye bada platformu ve dünyadaki bada platformunda geliştirilmemiş olan maxicep özel edit çalışmamla ilğili maxicep i en büyük bada platformlarına duyurmayı başardım..uzun bi süreçti ama sizlerin destegi sayesinde yaptım

12 saat gecmeden 1.000 gösterim 34 e yakın cevap ve 200 online ziyaretci sayısı

bu rakam benim için cok önemli neden çünkü bada takımı bile bu kadar bir konu üzerinde bu kadar kısa zaman sarfında ulaşamamıştı onun için bu benim ilk bada platformu hakkında

şimdi ise 2.000.000 dan fazla üyesi olan maxicep in bada os bölümünde genel yöneticiyim

ne mi olacak ??

bomba bir çalışmamı bitirdim şu anda test aşamasında kendi cihazımda konumu açtıgım zaman kendi rekorumu egale etmiş olacagım :)

yazdıklarımı okudugunuz için teşekkür ederim genel yönetici kurallarını okumam ve tam stabil manada anlaya bilmem için biraz zamana ihtiyacım var..

tekrardan herkese teşekkürlerimi sunmayı kendime bir borç kabul ediyorum (ben borçlu kalmayı asla sevmem):)

• Beğen
Tepkiler: Ozan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...