Sizi Delirtecek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
Sizi Delirtecek
Sizi Delirtecek... ama gerçek

Masanızda otururken, bir taraftan sag ayagınızı yerden kaldırıp saat

yönünde çemberler çizerken, diğer yandan sag elinizle "6" cizmeyi

deneyin.

Aşagıda çevirmekte olduğunuz ayagınız saatin tersi yönünde dönmeye

başlar.....

ve buna karşı yapabileceğiniz hiçbir şey yok...

darkred

darkred

Üye
abi saolasın denedim hakkaten olmuo ama olsun die uğraşmadım yoksa sabaha kadar uyku haram olur bana

tofy

Üye
bende denedim gerçekten çok komik tabi kuzenim vardıı beni görünce pek sağlıklı olmadığımı düşündü o ayrı ama olmuyoo

madhead

madhead

Üye
benim ayak anormal...saat yönünün tersine hareket etmesi lazımken yukarı aşağı hareket ediyo..

fcinar53

Üye
ben yapıyorum bu beynini kullanmayla alakalı birde bir kolunu ileriye doğru çevirirken diğerini geriye doğru daire yapma olayı var deneyin!

<div class='quotetop'>(fcinar53 &#064; Dec 15 2005, 11&#58;21 AM) [post=]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben yapıyorum bu beynini kullanmayla alakalı birde bir kolunu ileriye doğru çevirirken diğerini geriye doğru daire yapma olayı var deneyin&#33;
[/b][/quote]
yanlış anlamayın her insan beyninin her kısmını kullanamaz ondan dolayı beyninin kullanma dedim

kurt bey

kurt bey

Üye
ya denedim ayağım aşağı yukarı gidiyo acaba bende bi anormallikmi var

hidayet

hidayet

Üye
komedi yaa

cllgr

cllgr

Üye
beyinle ilgili heralde 6 yazmaya başladığınız anda ayakda o yönde dönüyor.demekki ikiside beynin aynı tarafından yönetiliyor.çokmu ilmi oldu...

volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
Yapanlar sadece yaptığını sanıyor,ama beyin aynı anda aynı yeri çalıştıran 2 işlemi yapamaz,her 2 işlemde beynin sol tarafını çalıştırmaya çalışıyor.ayrıca yapılan işlem zıt yönlü ona da dikkat ediniz,yaptım diyenler tarihe geçerebilir...

dark1983

dark1983

Üye
abi süper bişey ya ne kadar denendiyse başarılı olmadı.aksine gülme krizine yolaçtı.

madmann

madmann

Üye
psilikolojik bi durum ya
gıcık oldum elimle aynı şeyi yapıyor pust

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Olmuyo..

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
zorlarsam oluo haklısınız refleks gibi direk terse donuo ama ben yaptım şahsen

Caine

Caine

Üye
ben denedim olmuyor ama hızlı yapmaya çalışınca değil saatin tersine uzay dairesi çizmeye benziyor bende bi cinslik varya hadi hayırlısı

tofy

Üye
<div class='quotetop'>(Caine &#064; Dec 15 2005, 11&#58;06 PM) [post=228594]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben denedim olmuyor ama hızlı yapmaya çalışınca değil saatin tersine uzay dairesi çizmeye benziyor bende bi cinslik varya hadi hayırlısı
[/b][/quote]
bendede oluyoo zannediyorum olmuyoo abisi sende yok terslik merak etme

jöly

Üye
ben de denedim koptum gülmekten olmuyooorr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt